29 Haziran 2022 Çarşamba

SAMSUN'DA 4 YIL ÖNCE VEFAT EDEN İBRAHİM ÖZYER İÇİN MEVLİT OKUTULDU

Samsun'da 4 yıl önce vefat eden İbrahim Özyer için mevlit okutuldu

Samsun'da İYİ Parti Milletvekili adayıyken geçirdiği trafik kazası sonrası yaşamını yitiren İbrahim Özyer vefatının 4'üncü yılında ailesi tarafından düzenlenen mevlitte dualarla anıldı.

21 Haziran 2022 Salı 01:59 SİYASET

Samsun'da merhum İYİ Parti Samsun Milletvekili Adayı İbrahim Özyer için vefatının 4. yılında mevlit okutuldu.


Samsun'da  MHP'nin eski  İl Başkanı ve İYİ Parti milletvekili adayı İbrahim Özyer, aday tanıtım toplantısı için Ankara'ya giderken trafik kazası geçirmişti. Kaza sonrası tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden İbrahim Özyer, vefatının 4. yılında Samsun'da dualarla anıldı.

Merhum İbrahim Özyer için, İlkadım ilçesi Yenidoğan mahallesinde bulunan evinin önünde mevlit okutuldu. Mevlide İYİ Parti Samsun İl Başkanı Hasan Aksoy, İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi ve Kurucu İl Başkanı Ömer Süslü, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, MHP meclis üyesi İsmail Sevindik, İYİ Parti Meclis üyesi Alper Aydemir, eski İYİ Parti İl Başkanı Recep Güleroğlu, parti üyeleri ve Özyer ailesinin yakınları katıldı.ÖMER SÜSLÜ SMG'YE AÇIKLADI
Yaşanan trafik kazasında merhum İbrahim Özyer ile birlikte aynı araçta bulunan ve acı olay sonrası felç kalan İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi ve Kurucu İl Başkanı Ömer Süslü, Samsun Medya Grubuna açıklamalarda bulundu.

ÖLÜMÜNÜ 6 AY SONRA ÖĞRENDİM
Süslü, Özyer'in hayatını kaybettiği kazadan sonra kendisinin de felç kaldığını belirterek, şöyle konuştu:
"4 yıl önce elim bir kaza sonucu ömrünü millet, memleket ve Samsun uğruna harcamış çok değerli büyüğümüzü İbrahim Özyer'i kaybettik. Bende aynı kazada engelli bireyi olarak hayatıma devam ediyorum. Onun ölümünü bana çok geç söylediler. Yoğun bakımda uzun süre yatarken, etkileneceğimi düşünerek söylemediler. Ben ölümünü yaklaşık 6 ay sonra öğrendim. Onu hep sordum, iyileşiyor dediler. Bana 6 ay sonra öldüğünü söylediler. O gün dünyam yıkıldı. Keşke ben ölseydim dedim. Benim için bir babaydı, arkadaştı. Ben sığınılacak bir limanımı kaybettim. Samsun adam gibi bir adamı kaybetti."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

cem

23 Haziran 2022 Perşembe 08:27

allah rahmet eylesin keşke mhp yi bırakmasaydı bahçelinin çok sevdiği ve güvendiği bir isimdi

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da bu Pazar seçim olsa hangi parti ne kadar oy alır? Anket sonucu açıklandı!

Samsun'da bu Pazar seçim olsa hangi parti ne kadar oy alır? Anket sonucu açıklandı!