16 Mayıs 2022 Pazartesi

SAMSUNLU İKİ MİLLETVEKİLİNİN İSMİ EN ÇOK BEĞENİLENLER ANKETİNDE YER ALDI

Samsunlu iki milletvekilinin ismi en çok beğenilenler anketinde yer aldı

AK Parti ve CHP'de liderlerden sonra en çok beğenilen isimler kimler anketinde Samsunlu iki milletvekilinin de yer alması dikkati çekti.

05 Aralık 2020 Cumartesi 23:55 SİYASET

Gezici Araştırma Merkezi, AK Parti ve CHP'de genel başkanlardan sonra en çok beğenilen isimlerin kimler olduğunu belirlemek için anket yaptı. Bu ankette Samsunlu iki milletvekilinin ismi de yer aldı.


AK PARTİ'DE ERDOĞAN'DAN SONRA BEĞENİLEN İSİMLER
Yapılan ankete göre AK Parti'de Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan sonra en çok beğenilen birinci isim İçişleri Bakanı Süleyman Soylu olurken, Fahrettin Koca ikinci, Ömer Çelik üçüncü, Halusi Akar dördüncü Murat Kurum beşinci, Ziya Kurum altıncı, Mustafa Şentop yedinci, Binali Yıldırım sekizinci, Fuat Oktay dokuzuncu Lütfi Elcan ise onuncu sırada yer alan isimler oldu. AK Parti'de Genel Başkandan sonra en çok beğenilen isimler anketinde AK Parti Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan'da 20'inci sırada yer aldı. 

CHP'DE KILIÇDAROĞLU'NDAN SONRA BEĞENİLEN İSİMLER
CHP'de ise Kemal Kılıçdaroğlu'ndan sonra en çok beğenilen birinci isim Gezici Araştırma Merkezi'nin anketine göre Ekrem İmamoğlu oldu. CHP'de Kılıçdaroğlu'ndan sonra beğenilen isimler arasında Mansur Yavaş ikinci, Muharrem İnce üçüncü, Özgür Özel dördüncü, Canan Kaftancıoğlu beşinci, Selin Sayek Böke altıncı, Seyit Torun yedinci, Faik Öztrak sekizinci, Engin Altay dokuzuncu, Erdoğan Toprak ise onuncu sırada yer aldı. 

Kemal Kılıçdaroğlu'ndan sonra CHP'de en çok beğenilen isimler anketinde Samsun'un Havza ilçesi doğumlu olan Aydın Milletvekili Bülent Tezcan'da 16'ıncı sırada yer aldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Büyükşehir Belediyesi karantinada olanlara sıcak yemek verdiğini açıkladı

Samsun Büyükşehir Belediyesi karantinada olanlara sıcak yemek verdiğini açıkladı