12 Ağustos 2022 Cuma

SUAT KILIÇ NE ALİ BABACAN'IN NE DE DAVUTOĞLU'NUN PARTİSİNE GEÇMEZ

Suat Kılıç ne Ali Babacan'ın ne de Davutoğlu'nun partisine geçmez

Gençlik ve Spor eski Bakanı ve Samsun eski milletvekili Suat Kılıç'ın ismi bir süredir Ali Babacan'ın partisine geçeceği yönünde gündeme geliyor. Peki Suat Kılıç, Ali Babacan'ın partisine geçer mi.. Bizce Suat Kılıç ne Ali Babacan'ın ne de Davutoğlu'nun partisine geçmez.

24 Aralık 2019 Salı 17:55 SİYASET

Suat Kılıç'ın ismi günlerdir Ali Babacan ile anılıyor. Bakanlık görevinde bulunmuş Suat Kılıç'ın Ali Babacan'ın partisinde Samsun İl Başkanı olacağını iddia edenlerde oldu.. Peki Suat Kılıç, Ali Babacan'ın partisine geçer mi..


Eski Bakan Suat Kılıç'ın ismi günlerdir Ali Babacan'ın partisine geçecek isimler arasında anılıyor. Kimileri Suat Kılıç'ın Ali Babacan'ın kuracağı partinin Samsun İl Başkanı olacağını yazıyor kimileri ise üst kademe bir görevde yer alacağını..

Fatih Altaylı, Suat Kılıç'ın da isminin yer aldığı bazı eski AK Partililerin Ali Babacan'ın partisine geçeceğine dair bir bilgi aldığını yazmış ve bu yazıdan sonra yaygın basın dahil olmak üzere bu söylentinin doğruluğu yada yanlışlığı ile ilgili Suat Kılıç'tan bir açıklama almamıştı.  

Bu söylenti üzerinden günlerdir gündeme gelen 'Suat Kılıç Ali Babacan'ın partisine geçecek yada Samsun İl Başkanı olacak' iddialarına ilişkin siyasi kulvardaki tecrübemize dayanarak bu konuda net olarak şunu söyleyebiliriz. Suat Kılıç ne Ali Babacan'ın ne de Davutoğlu'nun partisine geçmez..

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Tuğrul

24 Aralık 2019 Salı 20:15

Suat kılıç adamdır davasını satmaz keşke akpartide aktif olsa samsunda oy kaybı yaşanmazdı

Dava adami

24 Aralık 2019 Salı 20:10

Ha şunu bileydiniz.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

MHP Milletvekili Cemal Enginyurt, Hasan Uzunlar'a çok ağır sözlerle tepki gösterdi

MHP Milletvekili Cemal Enginyurt, Hasan Uzunlar'a çok ağır sözlerle tepki gösterdi