10 Ağustos 2022 Çarşamba

YUSUF ZİYA YILMAZ BELEDİYELERİN PANDEMİ SÜRECİNDE BÜYÜK BAŞARI SERGİLEDİĞİNİ AÇIKLADI

Yusuf Ziya Yılmaz belediyelerin pandemi sürecinde büyük başarı sergilediğini açıkladı

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, yerel yönetimlerin pandemi sürecinde yerel yönetimlerin büyük bir başarı sergilediğini açıkladı.

02 Haziran 2020 Salı 16:56 SİYASET
AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, "Belediyelerimiz merkezi yönetimle koordineli bir şekilde pandemi sürecinde halkımızın yanında oldu, büyük bir başarı gösterdi, kenetlenme yaşandı" dedi.

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Birim Toplantısı gerçekleşti. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki başkanlığında gerçekleşen toplantıya başkan yardımcıları katıldı. 

Bölge başkanlarının sorumluluk alanlarındaki gözlemleri, yerel yönetim çalışmaları gibi bir çok konu başlığı ele alınırken yeni normalleşme sürecindeki çalışma takvimi programlandı.Toplantıya katılan Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, yeni normalleşme sürecinde yerel yönetimler birimi olarak çalışma programlarının hazırlandığını, hizmetlerimizin koordineli bir şekilde aksamadan, yeni projelerle devam edeceğini söyledi.

"Özellikle Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın 'Gönül' vurgusu üzerinden çalışmalarımız artarak sürecek " diyen Yılmaz, "Gönüllerin partisi olarak, halkımızla gönül bağlarımızın daha da güçlenmesi için çok çalışacağız. Hep sahada olacağız." dedi.

Pandemi sürecinde yerel yönetimlerin büyük bir başarı sergilediğini ifade eden Yılmaz, "Maske, dezenfektan dağıtımı, vatandaşların salgından korunması, her türlü ihtiyaçta yardımlarına koşulması gibi birçok çalışmada 'vefa' tanımının  tüm yansımalarını gördük. Büyük bir özveriyle merkezi yönetimin başarılı çalışmalarına, destek paketlerine, AK belediyelerimizde büyük katkı sağladı. Halkımızın hep yanında olduk, el ele verdik normalleşme sürecine kadar ulaştık. Bundan sonrada  önce sağlığımızı, toplumun sağlını koruyarak yeni yaşam biçimimizi oluşturup el ele hizmete devam edeceğiz. " diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da yaşanan tramvay kazalarında ölümle burun buruna gelinen o anlar

Samsun'da yaşanan tramvay kazalarında ölümle burun buruna gelinen o anlar