16 Mayıs 2022 Pazartesi

YUSUF ZİYA YILMAZ'DAN TÜRK POLİS TEŞKİLATI'NIN 176. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ MESAJI

Yusuf Ziya Yılmaz'dan Türk Polis Teşkilatı'nın 176. Kuruluş yıldönümü mesajı

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Türk Polis Teşkilatı'nın 176. Kuruluş Yıldönümü mesajında, "Emniyet mensuplarının vatan, millet için yaptığı takdire şayan çalışmalar herkese güven vermektedir" dedi.

10 Nisan 2021 Cumartesi 17:41 SİYASET

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Türk Polis Teşkilatı'nın 176. Kuruluş Yıldönümü nedeniyle mesaj yayımladı. 


Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Polis Teşkilatının 176'ıncı kuruluş yıl dönümü mesajında şu ifadelere yer verdi; "10 Nisan 1845’te kurulan emniyet teşkilatımız  176 yıldır gurur kaynağımız olmuştur. Türk Polis Teşkilatı güçlü yapısı, uzmanlaşmış kadrosu, her türlü teknik imkanı ile ülkenin dört bir yanında güven ve huzur ortamını sağlamıştır. Kuruluşundan bu yana günün şartlarına göre kendini yenileyen teşkilatımız, teknolojik gelişmeleri de bünyesine ekleyerek dünya ile yarışır hale gelmiştir. Emniyet mensuplarının vatan, millet için yaptığı takdire şayan çalışmalar herkese güven vermektedir. Bir ülkenin güvenliği, vatandaşlarının huzur içerisinde yaşamını ikame ettirmesi, güvenlik birimlerimizin başarılı, fedakarca çalışmaları ile sağlanabilmektedir. Hukuk ve insan haklarını benimseyerek yapılan çalışmalar kuruma daha da değer kazandırmıştır. Delilden suçluya ulaşılmasında başarının gösterilmesi ise hem yargılama sürecine kolaylık sağlamış, hem de suçluların kısa sürede tespitine olanak vermiştir.  Emniyet güçlerimizin sadece güvenlik ve asayiş görevleri yoktur. Onlar ayrıca aziz halkımızın yardım elidir. Görevi başında şehit düşen tüm şehit ve gazilerimizi şükranla, minnetle anarken, bu duygu ve düşüncelerle her yönüyle medarı iftarımız olan Türk Polis Teşkilatı’nın 176. Kuruluş Yıldönümünü en içten dileklerimle kutlarım."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yılport Samsunspor Aydeniz Et Balıkesirspor'u 1-0 yendi

Yılport Samsunspor Aydeniz Et Balıkesirspor'u 1-0 yendi