10 Ağustos 2022 Çarşamba

ASİYAD BAŞKANI OSMAN YILMAZ, SAMSUNSPOR'UN ŞAMPİYONLUĞUNU KUTLADI

ASİYAD Başkanı Osman Yılmaz, Samsunspor'un şampiyonluğunu kutladı

Ankara-Samsun İşadamları Derneği(ASİYAD) Başkanı Osman Yılmaz, Yılport Samsunspor'un şampiyonluğunu kutladı.

03 Temmuz 2020 Cuma 14:59 SPOR

Ankara-Samsun İşadamları Derneği Başkanı Osman Yılmaz, Yılport Samsunspor'un TFF 2'inci Lig Beyaz Grup'ta şampiyonluğunun ilan edilmesini büyük bir coşku ile karşıladıklarını açıkladı.


Yılport Samsunspor'un bu sezon TFF 2'inci Lig Beyaz Grup'ta fırtınalar estirdiğini ve rakiplerine karşı ezici üstünlüklerle galibiyetler kazandığını söyleyen ASİYAD Başkanı Osman Yılmaz, "Özlediğimiz ve daime başarıları ile gündeme gelmesini istediğimiz Samsunspor'umuz nihayet özlenen günlerine geri dönüyor. Bu güzel tablonun oluşmasında ve bizim kadar gurbette yaşayan Samsunsporlularında göğsünü kabartan şampiyonluk başarısının alınmasında başta sayın Yüksel Yıldırım olmak üzere futbolcularımızı ateşleyen ve onlara her zaman inanan Ertuğrul Sağlam hocamızında emekleri büyüktür. Yine sayın İsmail Uyanık başkanımızında kırmızı beyazlı takımımızın bu başarıyı elde etmesinde emekleri yadsınamaz. Ankara'da yaşayan Samsunlular adına, kulüp başkanımız Yüksel Yıldırım'a, Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam'a, futbolcularımıza bizlere bu onur ve gururu yaşattıkları için teşekkürlerimizi sunuyoruz." dedi.

Yılport Samsunsporlu futbolcuların bu sezon sahada Samsun ve Samsunspor'un başarısı için fedakarca canla başla mücadele ettiklerinin de altını çizen ASİYAD Başkanı Osman Yılmaz, "Hepsini alınlarından öpüyorum" derken, kırmızı beyazlı takımı deplasman maçlarına giderek yalnız bırakmayan vefakar ve cefakar taraftarlarada teşekkür ettiklerini dile getirdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yılport Samsunspor Başkanı Yıldırım'dan VİP tribünü açıklaması! Bedavacılık dönemi bitti

Yılport Samsunspor Başkanı Yıldırım'dan VİP tribünü açıklaması! Bedavacılık dönemi bitti