16 Mayıs 2022 Pazartesi

CANİK BELEDİYESİNDEN TRAMVAY İLE MAÇA GİDEN BASKETBOL TAKIMI İLE İLGİLİ AÇIKLAMA

Canik Belediyesinden tramvay ile maça giden basketbol takımı ile ilgili açıklama

Samsun'un Canik İlçe Belediyesi Başkanı İbrahim Sandıkçı, Beşiktaş maçına tramvay ile giden basketbol takım ile ilgili açıklama yaptı.

05 Ekim 2020 Pazartesi 16:18 SPOR

Samsun'da Beşiktaş maçına tramvayla gittikleri gündeme gelen basketbol takımı ile ilgili Canik Belediye Başkanı İbrahım Sandıkçı yazılı bir açıklama yaparak, söz konusu basketbol takımının belediyeleri ile bir bağının olmadığını söyledi.


Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, söz konusu basketbol takımı ile ilgili açıklamasında şunları dile getirdi.
"Canik Basket Kulübü’nün Canik belediyemizle organik ya da inorganik / resmi ya da gayri resmi herhangi bir bağı bulunmamaktadır. Bahsi geçen Basketbol takımının adı “Canik Basket”tir. Kamuoyunda yazıldığı şekliyle Canik Belediye Basket değildir. Canik Belediyesinin hali hazırda Süper Ligte bir Basketbol takımı yoktur. Söz konusu takım Belediyemizden ya da Belediyemize bağlı iştiraklerden bağımsız bir derneğe aittir. İlgili spor kulübüne Belediye ibaresini kullanmamaları yönünde gerekli ihtarlar yapılmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Canikli Bedevi

07 Ekim 2020 Çarşamba 08:55

klasik bir belediye bakış açısı! İlçendeki bir dernekte olsa desteklenmesi gereken bir takım olmalı değil mi? bir aklı selim insanda geçip ya kardeşim, spor dalı bu adında canik geçiyor, destek olalımda türkiye'ye örnek olsun yok. Eski tas eski hamam olunca demek ki!

ahmet

26 Ekim 2020 Pazartesi 17:57

adamın zihniyetine bak sahip çıkacağına.......ufku bu kadar...tayyip bey ne yapsın.....

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Necattin Demirtaş'a seçim vaadi projeleri ile ilgili öneriler var

Necattin Demirtaş'a seçim vaadi projeleri ile ilgili öneriler var