16 Mayıs 2022 Pazartesi

ERTUĞRUL SAĞLAM SAMSUNSPOR'U MAHKEMEYE VERDİ! 22 MİLYON İSTİYOR!

Ertuğrul Sağlam Samsunspor'u mahkemeye verdi! 22 milyon istiyor!

Yılport Samsunspor'un yollarını ayırdığı Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, Samsunspor'u mahkemeye verdiği ve 22 milyon TL istediği öğrenildi.

01 Ekim 2021 Cuma 15:09 SPOR

Yılport Samsunspor ile play off yarı final maçı Altınordu mağlubiyeti sonrası yollarını ayıran eski Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, 5 yıllık sözleşmesinden geriye kalan 3.5 yıl için dava açtı.


Yılport Samsunspor'un Süper Lig parolası ile çıktığı Altınordu maçını kaybetmesi sonrası karşılaşmanın oynandığı Samsun 19 Mayıs Stadında gergin anlar yaşanmıştı. Maç sonrası Ertuğrul Sağlam, sahanın ortasına yığılan futbolcularını tek tek yerden kaldırırken, soyunma odasına giderken tribünlere el hareketi çekmişti. Mağlubiyet nedeniyle sinirlerin gergin olduğu statta Sağlam'ın şeref tribününe yaptığı iddia edilen el hareketi ise tansiyonun daha da artmasına sebep olmuştu. Ertuğrul Sağlam daha sonra yaptığı açıklamalarda hak etmediği hiç bir parayı almayacağını söylemişti.

Yılport Samsunpor ile 5 yıllık anlaşma yapan teknik adam Ertuğrul Sağlam, görevi bırakması sonrasında kırmızı beyazlı kulübe, sözleşmesinden geriye kalan 3.5 yıllık süre için hak talep ederek 22 milyon liralık alacak davası açması 'Hak etmediğim hiç bir parayı almam' sözleri ile çelişti. Ertuğrul Sağlam'ın Yılport Samsunspor Kulübünden dava açarak 22 milyon lira talep etmesi sonrası kulüp avukatlarının harekete geçtiği, uzlaşma yolları aradığı öğrenildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Uğur

01 Ekim 2021 Cuma 18:34

Sözleşme koşulları neyse oo Ertuğrul o parayı yine almaz Dı bizim taraftarımız taraftar değil kusura bakmasınlar Ertuğrul gelince oooo süper kötü gidince adama sövdüler samsun sporun başkanı tam bir fiyasko zaten söylüyorum yine söylüyorum yüksel Yıldırım paran çok olabilir ama herşey para değil kendini paranla sevip saydırma ama sende o ego varken boşşş

cevdet

01 Ekim 2021 Cuma 17:06

sözleşme de ne yazıyorsa o niye yapıldı ozaman sözleşme yıllık yapılsaydı

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Mimarlar Odasından Saathane Meydanı raporu

Samsun Mimarlar Odasından Saathane Meydanı raporu