07 Ağustos 2022 Pazar

SAMSUN'DA BAFRA HACINABİSPOR İLE HAVZA BELEDİYESPOR MAÇINDA KAVGA ÇIKTI

Samsun'da Bafra Hacınabispor ile Havza Belediyespor maçında kavga çıktı

Samsun'da amatör maçta kavga çıktı! Samsun'da Bafra Hacınabispor ile Havza Belediyespor arasında oynanan amatör lig maçında kavga çıktı.

10 Ocak 2022 Pazartesi 18:57 SPOR

Samsun'da Bafra Hacınabispor ile Havza Belediyespor arasında oynanan amatör lig maçında çıkan kavgada, Bafra Hacınabispor Teknik Direktörü Zekeriya Köklükaya aldığı darbe ile saha içinde baygınlık geçirdi.


Samsun Süper Amatör Lig'de maç bitiminin ardından sahaya giren Havza Belediyespor taraftarları, Hacınabisporlu futbolculara ve teknik heyete saldırırken, çıkan kavgada futbolcular ve bir teknik direktör yaralandı. Havza Belediyespor taraftarlarının Bafra Hacınabispor futbolcuları ve teknik heyetine saldırması tepkilere neden oldu.

Öte yandan yaşanan olayla ile ilgili Havza Belediyespor Kulübü sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. Yapılan açıklamada "Havza Şehir Stadyumu’nda oynanan Havza Belediyespor ile Bafra ilçemizin değerli takımı Hacınabispor arasında ki gerçekleşen maçın son düdüğü ile saha içerisinde meydana gelen tartışmadan dolayı öncelikle üzüntülerimizi belirtmek isteriz. Futbol; birçok paydaş ile oynanan bir spor dalıdır. Futbolcusu, teknik heyeti, yöneticisi ve taraftarı ile güzelleşen bir değerdir. Biz Havza Belediyespor camiası olarak hiçbir zaman hiçbir kulübe kısas ve kin gütmedik. Sayfamızda paylaşmış olduğumuz bir önceki durumlar hiçbir kulüp ile alakalı değildir. Söylemlerimiz Havza Belediyespor kulübü olarak hakemlerimizin önceki yıllardan gelen ve bu senede devam etmekte olan yönetimlerine tepkimizin bir göstergesidir. Yaşadığımız olay, sezonun ilk devresinde oynanan karşılaşmada yaşananların aynısı gibiydi. Sahada teknik ekip ile karşılıklı söylenen sözler ve sonrasında gelinen nokta hoş olmayan olayların yaşanmasına sebep verdi. Biz Havza Belediyespor camiası olarak futbol kamuoyundan bu tarz olaylardan ötürü özür diliyoruz. Biz sahada terimizin son damlasına kadar mücadelemizi sürdüreceğiz. Hiçbir değerli kulübümüz ile dostluğumuza leke sürülmesine de izin vermeyeceğiz" denildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Necdet Uzun zor süreçte işten çıkartan YEDAŞ ve EVKUR'u yazdı!

Necdet Uzun zor süreçte işten çıkartan YEDAŞ ve EVKUR'u yazdı!