23 Mayıs 2022 Pazartesi

SAMSUN'UN AYIBI! SÜPER LİG TAKIMI GALATASARAY MAÇI İÇİN 8 BİN LİRA PARA BULAMIYOR

Samsun'un ayıbı! Süper Lig takımı Galatasaray maçı için 8 bin lira para bulamıyor

Türkiye Kadınlar Basketbol Süper Liginde mücadele eden Samsun'un ve bölgenin tek kadın Süper Lig basketbol takımı Samsun 1919 Kadın Basketbol Takımı, 8 bin lira para bulunamadığı için Galatasaray maçı için gidecekleri İstanbul'da çadırda kalacak.

20 Ocak 2021 Çarşamba 15:14 SPOR

Samsun'un basketbolda Süper Lig'de mücadele eden Samsun 1919 Kadın Basketbol takımı, 8 bin lira bulamadıkları için İstanbul'da ulaşım ve konaklama yeri ayarlayamadı. 


27 Ocak Çarşamba günü İstanbul’da Galatasaray ile mücadele edecek olan Samsun 1919 Kadın Basketbol takımı ulaşım ve konaklama imkanları olmadığı için yardım bekliyor.

Samsun 1919 Kadın Basketbol Kulübü Genel Menajeri Nilüfer Aydoğan yaptığı açıklamada, "27 Ocak Çarşamba günü şehrimizi temsilen İstanbul’a Galatasaray ile müsabakaya gideceğiz. Ancak kulüp ne oteli ayarlayabildi ne de ulaşımı. Şehrimizin kadınlarının bu kadar ilgisizliği hak etmediğini düşünüyoruz. Buradan Sayın Valimiz, Büyükşehir Belediye Başkanımıza ve şehrin iş insanlarına sesleniyoruz. Çadırda da kalsak bu maçlara gitmek zorundayız, aksi halde hükmen yenik sayılıp ligden düşürülüyoruz. Bu durum Samsun’un da ayıbıdır. Bir deplasmanın maliyeti 8.000,00 TL, yok mu sesimizi duyacak kimse?" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Millet Bahçesinde Samsunspor Anıtının açılışı yapıldı

Samsun Millet Bahçesinde Samsunspor Anıtının açılışı yapıldı