10 Ağustos 2022 Çarşamba

ÜMRANİYESPOR-YILPORT SAMSUNSPOR MAÇINI YÖNETEN HAKEME ESKİ HAKEMLERDEN TEPKİ

Ümraniyespor-Yılport Samsunspor maçını yöneten hakeme eski hakemlerden tepki

TFF 1'inci ligde Bereket Sigorta Ümraniyespor-Yılport Samsunspor maçını yöneten hakem Ramazan Keleş'in kural hatasına eski hakemler Deniz Çoban ve Bünyamin Gezer'den de tepki geldi.

31 Ocak 2021 Pazar 18:28 SPOR

TFF 1'inci ligde bugün oynanan ve 2-2 berabere biten Ümraniyespor-Yılport Samsunspor maçının hakemi Ramazan Keleş'e eski hakemlerden tepki geldi.


Karşılaşmada yaptığı kural hatası sonucu Yılport Samsunspor'un 2-1 yenik duruma düşmesine ve saha içinin karışmasına neden olan hakem Ramazan Keleş ile ilgili ünlü eski hakemler Deniz Çoban ve Bünyamin Gezer'den açıklama geldi.

Hakem Ramazan Keleş'in hatası sonrası Ümraniyespor takımı Yılport Samsunspor'un gol atmasına fair play örneği göstererek izin verirken, maçın hakemine ise tepkiler ard arda geldi. Eski ünlü hakem Bünyamin Gezer, maçı yöneten hakem Ramazan Keleş ile ilgili, "Ümraniyespor'u ayakta alkışlıyorum. Kural hatası ile attıkları golün karşılığında kalelerini açarak ender görülecek bir şekilde Samsunspor'a gol atma şansı tanıdıkları için. Kural bilmeyen hakem Ramazan Keleş ve yardımcıları için söylenecek söz bulamadım maalesef" dedi.

Kural hatası yapan hakem Ramazan Keleş'e bir tepki de yine eski hakem olan Deniz Çoban'dan geldi. Deniz Çoban ise Ümraniyespor-Yılport Samsunspor maçında yaşananlarla ilgili şunları dile getirdi.
"Ümraniye-Samsunspor maçıyla ilgili ben görüntüyü izlemeden, anlatılanlarla yorum yapınca hata yaptım. Görüntüyü şimdi izledim. Evet top yere değdiği anda oyundadır ancak top gol olmadan en az iki oyuncuya değmek zorundadır. Dolayısıyla bu gol geçersiz sayılmalıydı" 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Galip Öztürk, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seslendi! Yeniden yargılama kararı yok sayılıyor

Galip Öztürk, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seslendi! Yeniden yargılama kararı yok sayılıyor