16 Mayıs 2022 Pazartesi

YILPORT SAMSUNSPOR KÖYLERDE OKUYAN ÇOCUKLARA FORMA GÖNDERDİ

Yılport Samsunspor köylerde okuyan çocuklara forma gönderdi

Yılport Samsunspor Kulübü, Türkiye'nin Çocukları Samsunsporludur projesi kapsamında, Giresun, Şırnak, Samsun, İstanbul gibi şehirlerde köylerde öğrenim gören öğrencilere Atatürklü forma gönderdi.

15 Kasım 2021 Pazartesi 17:30 SPOR

Yılport Samsunspor Kulübü, köylerde okuyan minik öğrencilere Türkiye’nin Çocukları Samsunsporludur projesi kapsamında forma gönderdi.


Samsunspor Kulübü Derneği üyesi Fatih Hasbal, Türkiye’nin her şehrinden bir köy ilkokulu seçerek forma dağıtımı yaptı.Türkiye’nin Çocukları Samsunsporludur projesi kapsamında, Türkiye'deki her şehrin bir köy ilkokulunda okuyan öğrencilere birer adet Atatürklü forma hediye edeceğini belirten Samsunspor Kulübü Derneği Üyesi Fatih Hasbal, yaptığı açıklamada "Türkiye'nin Çocukları Samsunsporludur projesi adı altında tüm şehrimizdeki en az bir köy okulunda okuyan öğrencilerimize Samsunspor ve Atatürk sevgisini aşılamak için forma hediye ediyoruz. Şuana kadar Giresun'un Alucra ilçesindeki Yeşilyurt Köyü İlkokulu, İstanbul'un Eyüpsultan ilçesindeki Pirinççi Köyü İlkokulu, Şırnak’ın Güçlükonak ilçesindeki Çobankazanı Köyü Soğucak İlkokulu, Samsun'un Tekkeköy ilçesindeki Çınaralan Köyü İlkokulu ve Atakum ilçesindeki İncesu Mahallesi İlkokulu'ndaki öğrencilere Atatürklü forma dağıtımı yaptık. 1 yıl boyunca her şehirden en az 1 köy okulundaki çocuklara, forma dağıtımı yapacağız. Şuana kadar 150 adet forma dağıtımı yapıldı" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da 287 bin 770 konuttan sadece yüzde 17'si sigortalı

Samsun'da 287 bin 770 konuttan sadece yüzde 17'si sigortalı