15 Ağustos 2022 Pazartesi

YILPORT SAMSUNSPOR KULÜBÜ PERSONELİ VE SPORCULARININ ÜCRETSİZ TRAMVAY BİNİŞ KARTLARI İPTAL EDİLDİ

Yılport Samsunspor Kulübü personeli ve sporcularının ücretsiz tramvay biniş kartları iptal edildi

Yılport Samsunspor Kulübünde görev yapan personel ve sporcuların tramvaya ücretsiz binmesi için verilen Samkart'ların iptal edildiği öğrenildi.

18 Ekim 2019 Cuma 13:34 SPOR

Yılport Samsunspor Kulübünde görev yapan personel ve sporcular için tramvaya ücretsiz binmeleri için verilen SAMKART'ların SAMULAŞ A.Ş tarafından iptal edildiği öğrenildi.


Geçtiğimiz sezon mali sorunlar yaşayan Samsunspor Kulübündeki personel ve sporcular için tramvaylara ücretsiz binmeleri için kart verilmişti. Bu sezon kulübün şirketleşmesi ve Yüksel Yıldırım'ın gelmesi ile birlikte Yılport Samsunspor ismini alan kulüpte, personel ve sporculara tahsis edilen ücretsiz biniş kartlarının iptal edildiği bildirildi. Samsunspor Kulübü, SAMULAŞ A.Ş tarafından tahsis edilen ücretsiz biniş kartları karşılığında Yeni 19 Mayıs Stadında bulunan led ekranlardan SAMULAŞ A.Ş'nin reklamlarını yayınlıyordu.

31 Mart seçimlerinin ardından zarar ettiği ortaya çıkan SAMULAŞ. A.Ş'nin Yılport Samsunspor Kulübünde görevli personel ve sporcular için verilen ücretsiz biniş kartlarını iptal ettiği, aracı olmayan kulüp personelinin iş yerine çoğu zaman yürüyerek gittiği, alt yapıdaki sporcularında antrenmanlara gelemediği, yeniden ulaşım sorunu yaşamaya başladıkları ileri sürüldü. Kulüpte başkan İsmail Uyanık'ın sporcular için servis aracı kiraladığı ve bu aracın sporcuları evlerinden alarak antrenmana getirdiği bildirildi.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Siz Samsun'a 18 yılda Volkswagen'i getirdiniz de bu millet  size tepki mi gösterdi!

Siz Samsun'a 18 yılda Volkswagen'i getirdiniz de bu millet size tepki mi gösterdi!