15 Ağustos 2022 Pazartesi

YILPORT SAMSUNSPOR ÜZERİNDEN NİFAK TOHUMU EKENLERE TARAFTARDAN ORTAK TEPKİ

Yılport Samsunspor üzerinden nifak tohumu ekenlere taraftardan ortak tepki

Samsunspor Taraftar Grupları ortak bir açıklama yaparak, şampiyonluk yolunda ilerleyen Yılport Samsunspor üzerinden nifak tohumları ekenlere tepki gösterdi.

26 Şubat 2020 Çarşamba 19:57 SPOR

Yılport Samsunspor üzerinden ve Yüksel Yıldırım'a yönelik yapılan algı operasyonlarına karşı Samsunspor Taraftar Grupları ortak bir açıklama ile tepki gösterdi.


Şampiyonluğa oynayan Yılport Samsunspor ile ilgili sosyal mecralar üzerinden birlik ve beraberlik ortamını zedeleyecek mesajların yayınlanmasına tepki gösteren Samsunspor Taraftarlar Grupları,  "Ya siz de Samsunspor sevdamıza ortak olun ve başarılarla birlikte gurur duyalım, ya da artık çenenizi kapatın" mesajı verdi.

Samsunspor Taraftar Grupları tarafından yapılan ortak açıklamada şunlar dile getirildi.
"Türkiye’nin en köklü spor markalarından birisi olan Samsunspor, özellikle son dönemde büyük başarılara imza atmaya başlamış ve eski güçlü günlerine yeniden kavuşmuştur. Öyle ki, zor günleri geride bırakarak, Yüksel Yıldırım öncülüğünde yeniden Süper Lig yolunda mücadele etmeye başlamıştır. Güçlü bir yönetim, güçlü bir takım ve güçlü bir taraftar yapısıyla yoluna devam eden Samsunspor, gelecek adına tüm şehri umutlandırmıştır. İşte tam da bu birlik ve beraberlik ortamında, herkes omuz omuza vermişken, birileri bu tabloyu bozmak için var gücüyle mücadele etmektedir. Karalama kampanyaları ile Sayın Yüksel Yıldırım’ı hedef alan bir kesim, saçma sapan yorumlarıyla, Samsunspor sevdalılarının arasına nifak tohumları ekmeye çalışmaktadır. Daha önce de defalarca dile getirdiğimiz gibi, buradan onlara sesleniyoruz! Şehrimizin sevdası, hepimizin ortak aşkı olan Samsunspor’da sağlanan birlik ve beraberlik ortamından rahatsız olduğunuzu biliyoruz! Samsunspor başarıdan başarıya koştukça, sizlerin içten içe başarısızlık duası ettiğinizi de biliyoruz! Ama sizin de bilmeniz gereken bir şey var; Şehir böylesine kenetlenmişken, takım başarı merdivenlerini hızla çıkıyorken, bütün bu heyecanın arkasında Sayın Yüksel Yıldırım varken, kimse size bu şehirde nifak tohumları ektirmez! Biz sizin ne yapmaya çalıştığınızı biliyoruz! Siz de bizim Samsunspor için neler yapabileceğimizi biliyorsunuz! Ya siz de Samsunspor sevdamıza ortak olun ve başarılarla birlikte gurur duyalım, ya da artık çenenizi kapatın. Bilinmesinde fayda var ki; bizim için söz konusu Samsunspor ise gerisi teferruattır."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Muhterem ÇINAR

27 Şubat 2020 Perşembe 09:03

Serkan Aykut lafını yedi manisa maçında sonra maçın SAMSUNSPOR alsın şehri terk edecem dedi ama oyun alanı yaptığı sosyal medyadan bu lafını da kaldırmış, sonunda SAMSUNU terk etmek zorunda kalabilirsin balsalak sirkan..

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Şehidin var Samsun! İdlib'den acı haber Alaçamlı Şükrü Elibol şehit oldu

Şehidin var Samsun! İdlib'den acı haber Alaçamlı Şükrü Elibol şehit oldu