29 Haziran 2022 Çarşamba

İSTİFA DUYURUSU YAPILDI! BERAT ALBAYRAK'IN SOSYAL MEDYA SAYFALARI HACKLENDİ Mİ?

İstifa duyurusu yapıldı! Berat Albayrak'ın sosyal medya sayfaları hacklendi mi?

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın bakanlık görevinden istifa ettiğini açıkladığı Instagram sayfası hacklendi mi! Berat Albayrak'ın bakanlık görevinden istifa ettiği bilgisi doğru mu?

08 Kasım 2020 Pazar 20:07 TÜRKİYE

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın Instagram sayfasından yapılan açıklamada bakanlık görevinden istifa ettiğinin duyurulması sonrası, Berat Albayrak'ın sosyal medya sayfalarının hacklendiği iddiası ortaya atıldı.


Bakan Berak Albayrak'ın Instagram sayfasından yapılan istifa açıklamasının ardından kişisel Twitter sayfasına ise ulaşım yapılamaması dikkati çekti. Berat Albayrak'ın Instagram sayfasından bakanlık görevinden istifa ettiğine yönelik yapılan açıklama Türkiye'nin gündemi olurken, Berat Albayrak'ın istifasına dair Instagram sayfasında ki açıklamanın dışında başkaca resmi bir açıklama olmaması kafalarda soru işaretleri uyandırdı. Berat Albayrak'ın istifa açıklamasının yayınlandığı Instagram sayfası ile Twitter sayfasının hacklendiği iddiaları ortaya atıldı.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın Instagram sayfasından yapılan istifa duyurusu ve açıklaması sonrası siyasi kulisler ve kabine sessizliğe bürünürken istifanın doğru olup olmadığı ise merak konusu oldu. Konuyla ilgili resmi bir açıklama yapılması halinde buradan son bilgileri ve Berat Albayrak'ın bakanlık görevinden istifa edip etmediğinin doğru olup olmadığını paylaşacağız.

İSTİFASI KABUL EDİLDİ
Öte yandan 9 Kasım 2020 tarihinde saat 21:55 sularında Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığından yapılan açıklamada Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın istifasının kabul edildiği açıklandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Erhan Usta'dan İŞKUR kurası açıklaması! AK Partili meclis üyelerinin çocukları alınıyor

Erhan Usta'dan İŞKUR kurası açıklaması! AK Partili meclis üyelerinin çocukları alınıyor