SİYASET
Yayınlanma: 05 Şubat 2024 - 18:26
İmren Nilay Tüfekci AK Parti'ye yüklendi! Size inanan Samsun'a ne verdiniz?
İYİ Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı İmren Nilay Tüfekci AK Parti'ye sloganlarla yüklenerek, "Hızlı Samsun, İleri Samsun diyorlar. Samsun Hızlı değil miydi? Samsun İleri değil miydi? Size inanan Samsun'a 23 yıldır ne verdiniz?" dedi.
SİYASET
05 Şubat 2024 - 18:26
İYİ Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı İmren Nilay Tüfekci, AK Parti'nin 'Hızlı Samsun, İleri Samsun ve Gerçek Belediyecilik' sloganlarını eleştirerek, "Samsun yavaş mıydı, Samsun geri miydi, Samsun'da gerçek belediyecilik yapılmıyor muydu?" diye sordu.
İYİ Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı İmren Nilay Tüfekci, düzenlediği basın toplantısında, AK Parti'nin 'Samsun 23 yıldır İnandığı Yolda Yürüyor, Hızlı Samsun, İleri Samsun ve Gerçek Belediyecilik' sloganına eleştirilerde bulundu.23 YILDIR NE YAPTINIZTüfekci, açıklamasında parti Seçim Koordinasyon Merkezlerinin önünün, AK Parti İl Başkanlığı tarafından 'Samsun 23 yıldır İnandığı Yolda Yürüyor' sloganı yazılı reklam görselleri ile kapatıldığını hatırlatarak, "Kendilerine soruyorum. 23 yıldır kendilerine inanan bir Samsun var. Bu teveccühü kendilerine veren bir halk var doğru. Peki bu teveccühün karşılığında Samsun'a 23 yıldır siz ne verdiniz? Bilboardlarında Hızlı Samsun, İleri Samsun, Gerçek Belediyecilik sloganları yazıyor. 23 yıldır iktidar, bakanlıklar, belediyeler elinizde. Peki Samsun şimdiye kadar yavaş mıydı hızlı olacak, Samsun geri de miydi ileri olacak ya da şimdiye kadar gerçek belediyecilik yapılmadı şimdi mi yapılacak." dedi.ONLARDAN İCAZET ALACAKMIŞIZ
Seçim Koordinasyon Merkezleri'nin önünün kapatılması ile ilgili İYİ Parti İl Başkanı Hasan Aksoy'un AK Parti İl Başkanı Mehmet Köse ile görüştüğünü de kaydeden Tüfekci, basın açıklamasında bu konu ile ilgili ise şunları dile getirdi:
"Evimizin önüne gelip gece kondu dikip bizi engellemeye çalışmalarından hicap duyuyorum. İl başkanımız, il başkanını aradı yapılan ayıptır bunu yapmayın denildi. Cevapları şu oldu, bizim binamız arkada kaldı, siz önde kaldınız. Neden bizim yanımızda gelip yer tuttunuz dediler. Ellerinde bulundurdukları kontrolsüz gücü o kadar normalleştirmişler ki, Bütün Samsun bütün bulvar onlara ait, biz burada bir seçim koordinasyon merkezi açacaksak onlardan icazet alacakmışız. Biz bu şehrin sorunlarını konuşmak istiyoruz. Ülkenin geldiği durum ortada. Gençlerin durumu ortada. Biz ne ile uğraşıyoruz yok sayılmaya çalışılmakla, zorbalıkla uğraşıyoruz. Ben buna çok üzülüyorum bu tavırdan vazgeçilmesini bekliyorum. Biz Samsun için yapmak istediklerimizi konuşacağız."
İlginizi Çekebilir
Samsun'da CHP'de kaybedecek , İYİ PARTİ 'de kaybedecek. Tebrikler Meral AKŞENER ( ak parti ortağı ) İmren Nilay TÜFEKÇİ SİYASİ HAYATINI LİDERİN BİTİRDİ.
Samsun için İmren Nilay hanım bir fırsat.akp ve Chp adayları çok sıradan kaldı.Samsun'un değişip gelişmesi için İYİ parti diyoruz.
Size değil oy vermek, günahımı bile vermem..... sevmiyorum ama bu seçimde halit doğan a oy vereceğim.... ilkadimda da ihsan kurnaza oy vereceğim.