İYİ Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı İmren Nilay Tüfekci, Kavak Dernekler Fedarasyonu(KADEF) ve Kavak Kadınlar Derneği'ni ziyaret etti.
Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tüfekci, KADEF ve Kavak Kadınlar Derneği ziyaretinde yaptığı açıklamada Samsun'un en çok 'Ben Bilirimci' anlayıştan çektiğini belirterek, 31 Mart yerel seçimlerinde göreve gelmeleri halinde ilk iş bu anlayışı yıkacaklarını söyledi.![](https://www.samsunkenthaber.com.tr/images/files/2024/02/65d219eb4ab27.jpg)
![](https://www.samsunkenthaber.com.tr/images/files/2024/02/65d219f2a3695.jpg)
![](https://www.samsunkenthaber.com.tr/images/files/2024/02/65d219f9ce1eb.jpg)
Sivil toplum kuruluşlarının artması gerektiğini ve bunun için gerekli desteği sağlayacaklarını söyleyen Başkan Adayı İmren Nilay Tüfekci, şunları dile getirdi:
"Geçtiğimiz yıl kurulan Kavak Kadınlar Derneği ise ilçe kadınlarının sesi ve gücü olma yönünde önemli çalışmalara imza atıyorlar. Her ilçemizin böyle ciddi kamuoyu yaratabilecek örgütler kurmak ve seslerini duyurmak için özellikle kadınlarımıza ciddi destek olacağız. Bizim ulaşamadığımız, dokunamadığımız noktalarda STK’larımızla sorunlara çözüm olacağız. Ben bilirimci yönetim anlayışıyla değil katılımcı belediyecilik anlayışı ile Samsun’u hep beraber yöneteceğiz. Bu anlamda başkan Hacer Kaya ve yönetimine sonsuz başarılar diliyorum. Kadın toplumda ne kadar çok yer alırsa, yaşam da o kadar güçlü olur diye düşünüyorum."
NİLAY HANIM ÇOK TATLI BİR BAYANSIN ÇOK ZARİFSİNİZ LAKİN BUNLAR YETERLİ DEĞİL SEÇİM İÇİN... İNANIN BU SÖYLEDİKLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRECEĞİNİZE SİZDE İNANMIYORSUNUZ. O KOLTUĞA OTURULUNCA HERŞEY DEĞİŞİYOR.BEN BİR VATANDAŞ OLARAK KAZANAN KİM OLURSA OLSUN SÖYLEDİKLERİ VAATLERİ UNUTAN BAŞKANLARI GÖRCEĞİMİZİ BİLİYORUM BU HİÇ DEĞİŞMİYOR.
Haydar bey haberde kadınlar derneğini ziyaret yazıyor. Fakat dernekte kadınlar yok denecek kadar az. Sanırım 2-3 kadın var.
Hadi bakam güven de inanç da tam başarılar güzel kızım