Gelecek Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Yeşilyurt, 31 Mart yerel seçimlerini kazanarak, Samsun'un üzerindeki karamsarlığı dağıtacaklarını söyledi.
Samsun'da seçim çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Yeşilyurt, ziyaret ettiği esnaf ve vatandaşa göreve gelmeleri halinde yapacakları hizmet ve projeleri anlatıyor.![](https://www.samsunkenthaber.com.tr/images/files/2024/02/65d475736d716.jpeg)
![](https://www.samsunkenthaber.com.tr/images/files/2024/02/65d475692a686.jpeg)
"Samsun ve Samsunlular karamsarlığa kapılmasın, biz varız. Şehrimizin üzerindeki kara bulutları dağıtacak ve Samsun'un her bir köşesine ortak akıl ile hizmetleri ulaştıracağız. Biz Samsun'a projelerimiz ile birlikte umut vaad ediyoruz. Samsun artık siyasi kavgaların yaşandığı, kısır çekişmelerle enerjisini tüketen bir şehir olmaktan çıkacak. Göreve geldiğimizde tüm bu olumsuzluklara son vereceğiz. Samsun daha iyi hizmeti hakediyor. Samsun'un geleceği için umutlu günler yakındır. Mevcut durumu değiştirmek için buradayız. Samsun'un geleceği için hep birlikte çalışacağız."