Samsun'da 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde İlkadım Belediye Meclis üyesi seçilen isimler belli oldu. Samsun'da 31 Mart yerel seçiminde İlkadım Belediyesi'nde hangi parti kaç meclis üyesi çıkarttı?
Samsun'da Pazar günü gerçekleşen yerel seçimde İlkadım Belediye Başkanlığını AK Parti'nin adayı İhsan Kurnaz kazandı. İhsan Kurnaz'ın İlkadım Belediye Başkanı olduğu İlkadım Belediyesi'nde hangi partinin kaç meclis üyesi çıkarttığı merak konusu oldu. İlkadım ilçesinde yapılan seçimi AK Parti kazanırken, İlkadım Belediyesin'de AK Parti 19 meclis üyesi çıkarttı. CHP ise İlkadım Belediyesi'nde 12 meclis üyesi kazanırken, İYİ Parti ise 6 meclis üyesi aldı.İşte 31 Mart 2024 yerel seçiminde İlkadım Belediyesinde meclis üyesi seçilen isimler
İLKADIM BELEDİYESİNDE SAYIN BELEDİYE BAŞKANI İHSAN KURNAZ MAZBATASINI ALMADAN HAFTA BAŞINDAN BU YANA 1 GURUP BELEDİYE BİNASINDA ODALARI GEZEREK KORİDORLARDA ÇALIŞANLARI RAHATSIZ VE TEHDİT EDİYOR PERSONEL BU DURUMU KAYIT ALTINA ALARAK BASINA VE SOSYAL MEDYA DA PAYLAŞACAĞINI SÖYLÜYOR SAYIN BAŞKAN VE İLÇE YÖNETİCİLERİ NECATTİN DEMİRTAŞIN DÖNEMİNDE UMDUĞUNU BULAMAYAN KİŞİLER SİZİN ÜZERİNİZDEN BELEDİYEDE AĞALIK VE MAFYACILIK OYNUYOR BAKIN KOLTUĞA OTURMADAN BU KİŞİLERİ UZAK TUTUN