Samsun'da AK Parti'nin İlkadım, Atakum, Canik, Tekkeköy, Vezirköprü, Çarşamba, Ladik, Ondokuz Mayıs, Terme, Yakakent, Bafra İlçe Belediye başkan adayları kimler oldu? İşte kulislere sızan isim listesi
Samsun'da AK Partililer, 2024 yerel seçimleri için İlçe Belediye Başkan adaylarının açıklanmasını beklerken, kulislere Samsun ilçe belediye başkan adaylarınının isimlerinin yazılı olduğu bir evrak düştü. AK Parti'nin Samsun İlçe Belediye Başkan adaylarının isimleri yaszan evrakın resmi olup olmadığı bilinmezken, söz konusu evrakta Cumhur İttifakı ortağı MHP adaylarının da isimlerinin yer alması dikkati çekti.Doğruluğu henüz teyit edilmeyen ve kulislere sızan evraka göre işte AK Parti'nin Samsun'da ilçe belediye başkan adayları![](https://www.samsunkenthaber.com.tr/images/files/2024/01/65a9917cc711e.jpg)
Öte yandan söz konusu sızdığı gündeme gelen aday listesi ile ilgili AK Parti Samsun İl Başkanı Mehmet Köse, bir açıklama yaptı. AK Parti Samsun İl Başkanı Köse, şunları dile getirdi.
"31 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimler için ilçe belediye başkan adaylarımız henüz belirlenmemiş olup, ilçe belediye başkan adaylarımızın belirlendiğine dair AK Parti Genel Merkezimizden ve İl Başkanlığımızdan kamuoyuna herhangi bir bilgi paylaşımı yapılmamıştır. Bu süreçte siz değerli hemşehrilerimizin sadece tarafımızca yapılacak açıklamalara itibar etmelerini önemle rica ederim."
Canik İlçesine Temel, İlkadıma İdris, Atakuma Dursun ve Büyükşehire Fadime aday olsun. 19 Mayısada GugutAli olsun
İLKADIM A FATSALI ADAY,
İlkadım ihsan kurnaz ihsanlah
İshak Taşçı sözün sonu hep ileri
Sayın İSHAK TAŞÇI başka Yok
Burda tek aday İshak Taşçı
Kent Haber Sondaj yapıyorsun zarflıyorsun
Atakuma hayırlı olsun sonunda netleşti gayet de güzel oldu şişik adaylardan halk doydu artık. Proje bile açıklamayan tek yeteneği kadın eli değecek sloganı olan adaylardan yorulduk be arkadaş. İshak başkan acemiliğinde 87 proje yapmıştı şimdi ustalığında 200 proje bekliyoruz başkan.
TAKIMA HAYIRLI OLSUN DOĞRU KARAR OLMUŞ DİĞER ADAYLAR BALONDU ÇOK ŞİLİRİLMİŞTİ
Her zaman İshak Taşçı
İshak Taşçı
İshak Taşçı
Hep ilerisi için sayın İSHAK TAŞÇI
Sayın İSHAK TAŞÇI gerisi seçim kaybettirecek sana AKP
Akp tek kişi ile burda Atakumda seçim ala bilir İSHAK TAŞÇI ile
Tabiki İshak Taşçı
Sonunda gerçek görüldü ishak taşçıysa 5 yıl daha hayırlı olsun diğer adayların trollerine akp müsaade etmedi gerçeği gördü. Parayla medyada spekülasyon yapıp kendini önde gösterenlere umarım ders olmuştur
Ya ihsan kurnaz ya Yahya cıngıl karar net
Bırakın şu ihsan kurnaz nağralarını seçimden seçime çıkıyor 15 senedir aday adayı sürekli hiç bir adayın yanında çalışırken gören yok aday olamayınca dönüyor geri termeliyse gitsin termedenn aday olsun
O zaman Kavak'lılarında Kavak'tan aday olması gerekmez mi?
Atakum İshak Taşçı ile yola devam
Bafra'da UFUK SARAL gibi 20 yıl belde belediye başkanlığı yapmış tecrübeli bir siyasetçi var. Bu seçim Sayın Cumhurbaşkanının söylemi ile halkta karşılığı olanlarla yola devam edeceğiz demesi gerçek adayın bu liste ile alakası olmadığı belli asparagas haberler eğlenceli oluyor :) inanmayın
Vezirköprü için çok güzel aday olmuş % 90 oyu alır bu adayla girerse en azından konuşmasını kalkıp oturmasını bilen bir aday
İHSAN KURNAZ İLKADIMDA ADAY GÖSTERİLMELİ YILLARINI VERDİ ADAM İLKADIMDA SEÇİMİ ÇOK RAHAT ŞEKİLDE KAZANACAK TEK İSİM BAŞKA BİRİ GÖSTERİLDİĞİ TAKTİRDE OY YOK AK PARTİYE
Hakan Bey bizde o olursa oy vermiyoruz dersen ne olacak. Oldu olacak sırf senin oyun için seni aday gösterelim.
İhsan kurnaz bu seferde aday yapılmazsa akpartiye oy yok. Adam İlkadım kurucu ilçe başkanı termeli doğruluğuna dürüstlüğüne kimsenin laf etmediği biri
Bu listenin Doğruluğu ne kadar bilemiyorum fakat ilkadım bu isimle çok zor necattin demirtaşın işine gelir Erdoğan tok dayatmasının bire bir aynısı olur ilkadım belediyesi otobüsleri personelleri iyi parti kongresine taşıyor şuan emekliliği dolmuş ilkadım zabıta ve belediye çalışanı ak parti ve cumhurbaşkanı aleyhine ısrarla siyaset yapmakta ak partinin ilkadımda kazanması şart ama adam gibi bir adayla
Ayvacıkda bu kadar git gelleri yaşayan hizmetle alakası olmayan birlik ve beraberlikten uzak bir başkanla nasıl olacak şaşıyorum doğrusu
ATAKUMA BAKIYORUM DA KİMSE AKP İSTEMİYOR. :))
bafra şükrü neişe hayırlı olsun. sayesinde hizmet görecek bafra ve halkı
Atakumu atakum yapan sayın mimar adem bektas olmalı aday
gayet iyi adaylar.bu adaylarla akp ve mhp full çeker
atakum turan çakırın
Atakum da Özlem Maraş . Tecrübeli, liyakatli,mütevazi ve samsunlu
MAHMUT İŞBİLİRİN DOĞUM TARİHİNİ GENEL MERKEZ BİLMİYOR MUYMUŞ. GOOGLE SORSALARMIŞ
SAMSUN İLKADİM BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SÜLEYMAN KALDIRIM OLSUN
Bu sızıntı değil algı operasyonu bqikq bşy değil :)
Şayet bu liste gerçek ise İlkadımda necattin demirbaş başkan olacak demektir. Ilkadimda samsunlu olmayan biri asla seçimi alamaz.....
Samsunlu olmak için ne olmak gerekiyor? Mesela kavimler göcunde falanmi samsuna gelmek gerekiyor ?
Bu sızıntı ve tezgahı kim yaptıysa ak Parti'ye zarar veriyor. MHP ak Parti'nin çocuğumu ak parti ismi olan Cumhur ittifakı diye belirtilmeyen ak parti kurumsal kimliğinin dahi olmadığı yarım sayfalık bir kağıdı hazırlıyorlar. Sen bu oyuna nasıl gelip haber yapıyorsun. Ben bunu şimdi ak parti gn.mrkezine ve MHP gn. Merkezine yollarım. Bu sahte listenin hesabı sorulur. MHP ayağa kalkar . MHP yi küçültüp Cumhur ittifakına zarar verenler Yazıklar olsun size. Ayıp ya.
Atakum belediyesine artık şöhret peşinde birisi değil koltuğundan güç alıp kendine çalışan birisi değil halkın içinden ve halk için çalışan birisi gerekir. Mütevazi duruşu ve beyefendi kişiliği ile Abdülkadir KÖSTEK bey bu göreve layıktır, yakışır…