Samsun'da AK Parti'nin İlkadım Belediye Başkan adayı İhsan Kurnaz olurken, genel merkezin İlkadım için yaptırdığı anketten ise ilginç bir sonuç çıktığı gündeme geldi.
AK Parti Genel Merkezi'nin adaylar açıklanmadan önce gerçekleştirdiği ankette İYİ Partili İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ın da sorulduğu öğrenildi. AK Partili isimlerle birlikte İYİ Partili Necattin Demirtaş'ın isminin de yer aldığı AK Parti'nin anketinde ise dikkat çekici bir sonuç çıktığı öne sürüldü. AK Parti Genel Merkezi'nin adaylar açıklanmadan önce gerçekleştirdiği ankette İlkadım Belediye Başkanı ve İYİ Parti adayı Necattin Demirtaş'ın yüzde 30-31 bandında önde çıktığı iddia edildi.AK Parti'nin bu nedenle İlkadım adayı İhsan Kurnaz ile Demirtaş'ın tanılırlığı ve İlkadım ilçesinde ki etkisini düşürebilmek için 15 Şubat'ta Samsun'a gelecek Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın mitingi sonrası saha çalışmalarına ağırlık vermesi bekleniyor.
Ak parti kizsasamda emekli oy verecek ama vereceksiniz hak maaş i MIZI ihsan kurnaz bizim çocuk
Cumhur ittifakı ilkadımı mhp ye bıraksaydı seçim açık ara çok çok rahat alınırdı Erdal Türker ile...Şimdi ciddi bir yarış olacak ancak yine de cumhur ittifakının kazanacağı kanaatindeyim....Hayırlısı diyelim...
Adam gibi adam Necattin başkan akp su yok bundan sonra...........nokta
AK PARTI ILE DEVAM
teslim edilecek belediye yok dürüst başkan necattin ile devam
Necattin Demirtaş sonuna kadar
Necattin başkanın yanındayız başarılar diliyorum
Yönecilik vasıf işidir.Kiminde vardır,kiminde yoktur,.Necattin bey yönetemedi ve yönetecek kapasitede değildir.İhsan başkan kaliteli ve temiz dürüst kişidir.
İlkadım kent lesemedi Bu sefer İHSAN KURNAZ diyecegiz
NECATTİN DEMİŞTAŞ İLKADIMI YİNE ALIR, İHSAN KURNAZDA 2019 daki ERDOĞAN TOK un ekibinden meclis üyesi alır
Necattin Demirtaş rahat alır, neden dürüst adam çalmayan tek başkan askıda ekmek çorbada ekmekle alıyor seçimi helal olsun valla
İlkadım 'da ***lar ve İlkadım ' a haciz getirenler kazanamaz .Ülkeyi batırdınız ama İlkadım'ı batıramayacaksınız. Dürüst başkan istiyoruz, *** değil...
İLKADIM BELEDİYE BAŞKANI NECATTİN DEMİRTAŞ MAAŞLARDA İYİLEŞTİRMELER YAPMIŞ İYİ YAPMIŞ HELAL OLSUN AMA BU MAAŞI HAK ETMEYENLER VAR SAYIN BAŞKAN ZABITA PERSONELİN SANA AKLA FİKRE SIĞMAYACAK KÜFÜRLER EDİYOR ERDOĞAN BEY DÖNEMİNDE İŞE GİRDİKLERİNİ SÖYLEYEN ZABITA PERSONELLERİ ÇEKİNMEDEN MEVCUT BAŞKAN HAKKINDA AĞZA ALINMAYACAK KÜFÜLER EDİYOR İLKADIM BELEDİYESİ ZABITA PERSONELİNE YILLARDIR BİR ÇEKİ DÜZEN VEREMEDİ
Samsun'da İyi parti adayları güçlü.Güzel sonuçlar alacak.İlkadım belediyesinden sonra Atakum belediyeside İyi partiye geçebilir.Büyükşehir belediyesi yarışı İmren Nilay hanımla Halit Doğan arasında gerçekleşecek.Cevat'ın hiç şansı yok.
İlkadım 2 donemdir gelisemedik ihsan kurnaz la canik basarisi gibi olacağı kanaatindeyim
ihsan önce telekom şirketinden çıkarttığı işçilerin tazmintını versin
Ak parti ilkadımda sandıkları patlatır gerçek ci olalım şu an itibari ile sayın necattin demirtaş kendi mahallesine muhtar olamaz ilkadım hak ettiği hizmete kavuşacak
Adam gibi adam Necattin başkan
Necattin başkan tekrardan alır benim görüşüm bu Yahya çingil aday olsa idi ak parti zaferle yola giderdi anketleri ak parti adamı olana öne çıkıyor yusuf ziya ve koktas kendi kuyularını kendileri kazmis