Samsun'da AK Parti Atakum Belediye Başkan adayı Özlem Maraş, partililerin katılımı ile Seçim Koordinasyon Merkezi(SKM) açılışını gerçekleştirdi.
AK Parti Atakum Belediye Başkan adayı Özlem Maraş, Seçim Koordinasyon Merkezi açılışında yaptığı konuşmada, "31 Mart gecesinde aynı coşkuyla vatandaşlarımızla buluşarak Sandıkları patlatacağız ve Atakum’u özlemine kavuşturacağımıza inanıyorum. Gerçek belediyecilik ruhunu Atakum ilçemize yaşatma isteği ile halkımızla tekrardan buluşacağız. Atakum için hazırız, kararlıyız" dedi.![](https://www.samsunkenthaber.com.tr/images/files/2024/02/65da29ade14e1.jpg)
![](https://www.samsunkenthaber.com.tr/images/files/2024/02/65da29dac7a3c.jpg)
"Atakum'u iftihar tablosu içerisine hep birlikte getireceğiz. Ecdadımızın izinde, Cumhuriyet'ten aldığımız güçle bayrağımızın gölgesinde, meclis üyeleri, STK'lar ve değerli kardeşim Halit Doğan başkan ile birlikte omuz omuza mücadele edeceğiz. Gerçek belediyeciliğin vatandaşın yanında olmak olduğunu biliyoruz. Dertleriyle dertlenmek, çözmek ve yanlarında olmak için varız. Kadın elinin Atakum'a değeceği bir dönem başlatacağız. Çocuklarımız, gençlerimiz, kadınlarımız, yaşlılarımız, engellilerimiz ve hayvanlarımız için kolları sıvayacağız."
![](https://www.samsunkenthaber.com.tr/images/files/2024/02/65da29bd819c4.jpg)
ÖZLEM ABLA RÜYA GÖRME. ATAKUM KİM AKP VE SEN KİM. SİZE BÜYÜK GELİR ATAKUM. SOSYO EKONOMİK OLARAK DİYORUM. SİZE GÖRE AYVACIK VAR, ALMAZ MIYDINIZ?
Ekonomisi batmış bir ülkede bld bşk olunsa ne olur. Olunmasa ne olur. Bütçesi bir ayda 150 mlyr açık veren bir ülkede hangi yatırım olur. Hepsi halka hayal satıyor.
İnadına Erdoğan İnadına AKP İnadına Halit doğan İnadına Özlem marasli
Serhat TÜRKEL Atakumu alacaktır.