Samsun'da Ayvacık Belediyesi 31 Mart 2024 yerel seçim sonuçları. Ayvacık Belediyesi için yapılan yerel seçimde kim önde? Ayvacık Belediyesi Başkanlık seçimini hangi parti kazandı? İşte detaylar.
Samsun'da 31 Mart Pazar günü Ayvacık Belediyesi Başkanını belirlemek için seçim yapıldı. Samsun- Ayvacık Belediyesi 31 Mart yerel seçim sonuçları. Avyacık Belediye Başkanlığı seçimini AK Partili Hüseyin Keskin mi, Yeniden Refah Partili Refahittin Şencan mı kazandı?Samsun'da Ayvacık Belediye Başkanlığı için 31 Mart 2024 Pazar günü gerçekleşen yerel seçimde, adayların oy oranları belli olmaya başladı. Ayvacık Belediye Başkanlığı seçimi anlık oy oranları. Oy oranları açılan sandık yüzdesine göre değişkenlik göstermektedir. Oy oranları anlık güncellenmektedir.![](https://www.samsunkenthaber.com.tr/images/files/2024/04/660a9d58f1c83.jpg)