SAMSUN HABER
Yayınlanma: 14 Şubat 2024 - 12:09
Güncelleme: 15 Şubat 2024 - 11:45
Samsun'da herkesi Ankara'dan cepten arıyorlar!
Samsun'da herkesin telefonu Ankara'dan gelen arama ile çalıyor. Ankara kodlu telefon numarasından Samsun'da aranmayan neredeyse kimse kalmadı.
SAMSUN HABER
14 Şubat 2024 - 12:09
Güncelleme: 15 Şubat 2024 - 11:45
İlginizi Çekebilir
Benide kaç sefer aradılar,Ankara gazi üniversitesinde omuz protez ameliyatım olacak haber bekliyorum 7 aydır.her seferinde oradan aradılar sanıyorum.beni arayacağınıza Ulunay kanatlı hocayı arayında ameliyatımı bir an önce yapsın.
Sürekli halit doğan mesajlarından bıktık ????
Dua etsin bant kaydı dinletti 2 gün sürekli aranırmı insan utanma da yok,oy da yok benim numaramı nereden aldın ayar oldum.Ne yüzle ararsın.Boş adamlar.
Ariyorda açıyoruz konuşmuyor sapik gibiler caldirip kapatiyorlar.ama bant kaydı değil gerçek arasınlar yiyorsa
Bütün yorumları okudum herkes şikayetçi türkiyede her iki kişiden biri samsunda her 4 kişiden 3 ünden oy alıyorlar
Arayip miting var diyene kadar bir insan acmi tokmu soran yok ancak oy zamanı gelince milleti aramaya başlıyorlar ben kaç aydır açım doğru düzgün işim yok maddi sıkıntı çekiyorum
Seçimden sonra kimse aramaz menfaat var şimdi
akpartiliydik .. tmm bir çok şeyi başardılar , güzel şeyler yaptılar amenna .. ama gelinen son noktada , herşeyin içine ettiler .. evde 4 çalışanız ve evden çıkarıyor ev sahibi.. Ev tutamıyoruz .. özürlü kardeşimiz vardı .. maaşını kestiler.. Bir arkadaşın özürlü kardeşi vardı yatalak , maaşını kestiler.. daha anlatacak çok şey var.. bizim asıl kızdığımıız konu serbest piyasa deyip hiç bir şeye müdahale etmemeleri..
Artık ıyıce mıdem bulandı o lambalar sönecek inşllaah
İyi güzel, harika vatandaş aranıyor,mutlu oluyor heyecanla telefon açıyoruz.Neden mi BEŞ yıldır hasretle beklediğimiz telefon nihayet geldi çok mutlu olduk,31 Marttan sonra yaşarsak bir beş yıllık hasretle ....
Bant kaydı nda. Vatandaşı ne hakla arayıp rahatsız ediyorlar ki bu sistemle milletten oy mu alacaklarını zannediyorlar tabi bu millet saf verir verirsede cezasını çeker kimsenin dert yanmaya ağlamaya sızlamaya hakkı yoktur.bazı mesleklere 3600 ek gösterge verdiler diğer alması gerekenlere vermediler hani siz hak ve adaletten yanaydınız ya o zaman kimseye vermeyecen vereceksen ayrım yamadan herkese vereceksin aynı kurumda calısan veteriner sağ.memuruna ver ziraat teknikerine verme imama ver diğerleri avucunu yalasın diger meslek guruplarının diğerlerinden ne farkı var oy istemen için ilk önce bu adaletsizliği gidereceksin hemde seçimden önce yoksa bu milletin ahı bedduası sizlere iyilik getirmez
Gizlilik yok artık bizim tlfn lar herkeste kimden izin aldılar aranmak istemiyorum onlar tarafından.bizden olmayana hizmet yok diyen birileri onlar.emekli eşim kiradayız sayenizde geçinemiyoruz memur emeklisine sadaka gibi zam verdi size oy yok yok seçim zamani milletim derler seçim biter canımızı yakar hayattan biktirirlar size daha oy yok uyandık geç kaldık geç
Her gün Halit Doğan adına sms geliyor, yıldık valla.
Bu kadar sıkmayın insanları, tiksindirdiniz iyice , Akp deyince midemiz bulanıyor
Oy vermeyeceksem sen arayınca verecekmiyim
Beni de aradılar ne olacak seçim propagandasi normal mitinge davet ediyor
İki gün üstüste arandım, numarayı engelledim.
Beş kez arandım. Evdekilerde aynı şekilde aranmış Araçda trafikdeyim arkadaş eve geldim yine , Evde herkes aranmış. mecbur hepimiz engelledik.. inanın gecede arayacaklar diye tereddüt ettim. Evde 4 oyumuz var aramanıza gerek yok. Emekli maaşım askari ücret üzerine çıkmadığı sürece biz defteri kapattık. 14.000 -15.000 TL bunları kabul etmiyoruz.
Çok sacma simdi de bu yöntemle mı oy alacaklarını sanıyorlar haberleri var mı acaba emeklilerın hıc biri oy vermeyecek kandırıldıkları İcin akılları baslarına geldi tekrar kandırılmamak için kimse gitmez
BENDE ARANDİM DEFALARCA BUNLAR PARANIN GÜCÜ İZNİM VE ONAYIM OLMADAN ARANIP TACİZ EDİLMEK DURUMUNDA KALİYORUZ RAHATSIZ ETMEYİN KARDEŞİM. BU DEFA SİZE OY YOK... MAZOT 50 LİRA OLACAK NEREDEYDE EL İNSAF.
Tam 5 kere arandim ama ben sadece Mevlana muhtarı servete oy vercem siyasete oy vermeyecem
Evet bugün benide 2 defa çaldırdılar açmadım. 3. Defa çaldırınca açtım. Baktım yeni bşb adayının sesi hemen kapattım.
Hangi hakla beni arayp vaktimi çalıyorsunuz telefonu acinca gereksiz arama oldugu hemen belli oluyor zaten
Böyle bir şey varmı yahu vatandaşın hastası var cenazesi var araba kullanır acil bir işi vardır çatıda çalışıyordur 3 5 defa aradılar saat 20.30 aradilar
Aynen kaç kez arandım
Bunlardan davacı olabiliyorsunuz,benim telefon numaramı yabancı kişilere neden verirler.telwfon nü.arasini istenmeyen veya kişinin tanımadığı kişilere izinsiz verilirse cezalandirdigi bilgisi haber olarak yayınlanmıştı şimdi bunlara sorgula.a be ceza islemibyapilsin
GSM operatörleri bizim telefon numaralarını niçin veriyor. Bunu da sorgulamak gerek. 2 gündür kaç defa arandım.
Benim kafam rahat. Rehberime kayıtlı olmayan hiç kimse beni arayamiyor..
İnsanlar toprak altında,aileler perişen acı içinde,bunların derdi seçim..Ne kadar acı..
Staj ve çıraklık mağduriyetini çözün artık..
Faturayı kim ödeyecek yine halkın sırtına vurun
Telefon dolarıcı olabilir dedi açmadım sonuçta akıl telefon bizim gibi saf değil..
Ben özellikle engelledigim numara yeniden nasıl arıyor anlamış değilim.Ozellikle siyasetçilerden herhangi bir mesaj veya telefon istemiyorum gelirse şikayet edeceğim.
G***** sadakat çeşmesi de taksa AKP OY MOY YIK
Beni ve eşimi de aradılar, onayım olmadan telefonunuza nereden ulaşıyorlar....? Bir daha aramasinlar diye numarayı engelledik.....!!!
Telefon olası dolandırıcılık yazıyor
Staj mağdurlarini arasinlar birebir onlardan oy yok bilsinler
samsun millet vekilymis. ankaradan gotunu kaldırıp gelmiyor da telefonda bant kaydi ile rte geliyor diye davet ediyor. verdigi rahatsizliktan haberi bile yok. zaten baska bir ise de yaradiklari yok. yiyin bakalim Allah sorsun hesabini
Cb geliyormuş,samsuna miting için iki defa arandım .
Kimden izin almışlar.
Beni niye aramadılar acaba merak içindeyim.