Samsunspor Rizespor'u Drongelen, Holse ve Ntcham'ın attığı gollerle 3-0 mağlup etti.
Samsun 19 Mayıs Stadında oynanan karşılaşmanın 12. dakikasında Rick Van Drongelen Rizespor ağlarına attığı golle Samsunspor'u 1-0 öne geçirdi. Karşılaşmanın ilk yarısı bu skor ile sona ererken, maçın ikinci yarısında ise Carlo Holse 54. dakikada attığı golle skoru 2-0'a getirdi.
![](https://www.samsunkenthaber.com.tr/images/files/2024/02/65d8ec3372407.jpeg)
Samsunspor Rizespor karşısında dakikalar 78'i gösterirken penaltı kazandı. Penaltı atışını yapan Oliver Ntcham meşin yuvarlağı filelerle buluşturarak durumu 3-0 yaptı. Maçta başka gol olmazken Samsunspor, Rizespor'u 3-0 yenerek ligde 10. sıraya yükseldi.
Samsunspor’u gönülden destekliyoruz Başarılar diliyorum
Bu şehrin çocukları SAMSUNSPORLUDUR Yensede yenilsede Samsun’u destekleriz
MAŞALLAH. AYNEN BÖYLE DEVAM.
Samsunspor süper lige yeni adapte oldu! Bundan sonra Samsundpor ilk 8 takım içinde yer alır. Seneye ise ilk 5 te..
siper ligden düşmek yok......