Samsunspor Taraftar Grupları, 3-1 galip geldikleri Trabzonspor maçının ardından tribün şovları ile takımı ateşleyen taraftarlara teşekkür açıklaması yaparak "Hem sahada hem tribünde, Kuzey'in tek kralı olduğunu bir kez daha ortaya koyduk" dedi.
Samsunspor taraftarları, Trabzonspor maçında 19 Mayıs Stadını tıklım tıklım doldururken, tribün gösterileri ile de tüm Türkiye'nin konuştuğu taraftar grubu oldu. Samsunspor Taraftar Grupları, 3-1 Samsunspor'un galibiyeti ile biten Trabzonspor karşılaşması sonrası bir açıklama yayımlayarak Samsunspor taraftarına takıma verdikleri destek için teşekkür etti.![](https://www.samsunkenthaber.com.tr/images/files/2024/05/6639cdae6384f.jpeg)
![](https://www.samsunkenthaber.com.tr/images/files/2024/05/6639cdb738355.jpeg)
Kendi sahamızda karşı karşıya geldiğimiz Trabzonspor karşısında, futbolcularımız üzerlerine düşeni yaparak, muhteşem bir oyun ile sahadan 3-1 galip ayrıldılar. Bu galibiyet için futbolcularımıza, teknik ekibimize, yönetimimize teşekkür ediyoruz. Bir büyük teşekkür de 90 dakika boyunca susmayan, etkileyici koreografileriyle Türkiye'nin gündeminde yer alan büyük Samsunspor taraftarına ediyoruz!Türkiye'nin en güçlü taraftar gruplarının başında Samsunspor Taraftar Grupları yer almaktadır. Şehrinin takımına sevdalı, armasına aşık Samsunspor taraftarları, sahanın 12. gücü olarak yıllarca konuşulacak bir desteğe imza atmıştır. Bu büyük destek ile her zaman yinelediğimiz, "SAHADA YENERİZ, YENİLİRİZ! AMA TRİBÜNDE ASLA!" mesajımızı bir kez daha ortaya koyduk.
![](https://www.samsunkenthaber.com.tr/images/files/2024/05/6639cdbfa710d.jpeg)
Trabzonluları mors ettik en büyük karadenizin başkenti samsun
Çarşamba da derede yüzmeyi öğrenin sonra gelin . Sizinde kuzeyin de Karadeniz'in de Babasi TRABZONSPOR ❤️????