27 Mayıs 2020 Çarşamba

SAMSUN BAFRA'DA İKİ AİLE ARASINDA DURUŞMA SONRASI SOPALI KAVGA ÇIKTI 8 KİŞİ YARALANDI

Samsun Bafra'da iki aile arasında duruşma sonrası sopalı kavga çıktı 8 kişi yaralandı

Samsun'un Bafra ilçesine bağlı Fevzi Çakmak mahallesinde mahkeme sonrası duruşmadan çıkan iki ailesi arasında çıkan sopalı kavgada 8 kişi yaralandı.

13 Mart 2019 Çarşamba 15:51 ASAYİŞ

Samsun'un Bafra ilçesinde, duruşmadan çıktıktan sonra Fevzi Çakmak mahallesinde karşılaşan iki aile arasında sopalı kavga çıktı. 


Samsun'un Bafra ilçesinde 1'inci Asliye Ceza Mahkemesinde görülen bir davanın duruşmasına katıldıktan sonra adliyeden çıkan U. ve D. aileleri arasında henüz belirlenemeyen nedenle kavga çıktı. Olay yerine gelen polisler tarafından yatıştırılıp Emniyet Müdürlüğüne götürülerek ifadeleri alınan taraflar daha sonra serbest bırakıldı.


Samsun'un Bafra  ilçesine bağlı Fevzi Çakmak Mahallesi'nde tekrar karşı karşıya gelen aileler arasında sopaların da kullanıldığı kavga başladı. Olayda, birbirlerini darbeden taraflardan M.D, F.D, A.D, F.D, A.U. H.U, A.U. ve K.D. yaralandı.

Bafra ilçesinde iki aile arasında çıkan sopalı kavgada yaralananlar ambulanslarla ilçedeki hastanelere kaldırıldı. Bafra İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri ilçede güvenlik önlemleri aldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

MHP Samsun İl Başkanı Karapıçak: Cumhur İttifakı seçimleri rekor bir farkla kazanacak

MHP Samsun İl Başkanı Karapıçak: Cumhur İttifakı seçimleri rekor bir farkla kazanacak