09 Temmuz 2020 Perşembe

SAMSUN ÇARŞAMBA'DA CEZAEVİNDEN 3 AY ÖNCE FİRAR EDEN BİR KİŞİ YAKALANDI

Samsun Çarşamba'da cezaevinden 3 ay önce firar eden bir kişi yakalandı

Samsun'da 3 ay önce ceza evinden firar eden ve hakkında 8 ayrı suçtan yakalama kararı bulunan bir kişi Çarşamba ilçesinde düzenlenen operasyon ile yakalandı.

28 Ocak 2019 Pazartesi 18:21 ASAYİŞ

Samsun'da uyuşturucudan girdiği cezaevinden 3 ay önce firar eden bir kişi, Çarşamba ilçesinde polis tarafından düzenlenen operasyon ile kıskıvrak yakalandı.


Samsun Açık Cezaevinden 3 ay önce firar eden kişi, Çarşamba ilçesinde yakalandı. Bir ihbarı değerlendiren Çarşamba İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro ekipleri, uyuşturucu imalatı ve ticareti suçundan Samsun Açık Cezaevinde kalırken firar eden, 8 ayrı suçtan hakkında yakalama kararı bulunan L.Y'nin (33) yakalanması için çalışma başlattı.

Samsun'da cezaevi firarisi olan L.Y, Çarşamba ilçesine bağlı Orta Mahalle'deki bir eve düzenlenen operasyonda yakalandı. Evde bulunan S.S. (24), Y.S. (22) ve N.A. (24) da gözaltına alındı. Evde yapılan aramada 40,25 gram kenevir tohumu, 0,90 gram esrar ve hassas terazi ele geçirildi. Cezaevi firarisi L.Y. ile gözaltına alınan diğer şüpheliler, işlemlerinin ardından Çarşamba Adliyesi'ne sevk edildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun yabancıya konut satışında yüzde 253'lük artış ile İstanbul ve Ankara'yı solladı

Samsun yabancıya konut satışında yüzde 253'lük artış ile İstanbul ve Ankara'yı solladı