24 Eylül 2021 Cuma

SAMSUN'DA BİR HEMŞİRE ŞIRINGAYLA KENDİNE İLAÇ ENJEKTE EDEREK İNTİHAR ETTİ

Samsun'da bir hemşire şırıngayla kendine ilaç enjekte ederek intihar etti

Samsun'un Canik ilçesinde bulunan özel bir hastanede, eski bir hemşire iki şırınga ile kendisine enjekte ettiği ilaç ile intihar ederek yaşamına son verdi.

12 Şubat 2020 Çarşamba 00:58 ASAYİŞ

Samsun'da bulunan özel bir hastanede bir hemşire kendisine şırınga ile ilaç enjekte ederek intihar etti.


Samsun'un Canik ilçesinde bulunan özel Medicana Hastanesi'nde meydana gelen intihar olayında, daha önce başka bir hastanede hemşire olarak çalışan Merve B., hastanenin lovabosunda kendisine iki şırınga ilaç enjekte etti. 
Hedef Halk Gazetesinde Zekeriya Fırat'ın haberine göre hastanede daha önce hemşire olarak görev yapan Merve B., yanında getirdiği iki şırınga içerisindeki ilacı, kendine enjekte ettikten sonra yere yığıldı.

Hedef Halk Gazetesinin haberine göre ilacı kendine enjekte ettikten sonra yere yığılan, Merve B.'yi hasta yakınları buldu. Medicana Hastanesi doktorları tarafından yoğun bakıma alınan  hMerve B., yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. 

ÜZÜNTÜMÜZ BÜYÜK 
İntihar olayı ile ilgili gazeteye açıklama yapan Samsun Medicana Hastanesi Genel Müdürü Güner Armutlu, yaşanan intihar olayını doğruladı. Büyük üzüntü yaşadıklarını söyleyen Armutlu, "Hastaneye gelmiş. Kimsenin haberi yok. Lavaboda bir hasta yakını tarafından baygın bulunmuş. Yanında kendine enjekte ettiği ilaçlar bulundu. Doktorlarımız tarafından müdahale edildi, ancak kurtarılamadı. Çok üzgünüz. Neden böyle bir olay yaşandı bilmiyoruz. Polis olayla ilgili geniş soruşturma yapıyor "dedi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da buz pistine dönen okul önlerini belediye Valinin talimatı ile temizledi

Samsun'da buz pistine dönen okul önlerini belediye Valinin talimatı ile temizledi