17 Ocak 2021 Pazar

SAMSUN'DA BİR KAMU ÇALIŞANI 13 YAŞINDAKİ KIZI CİNSEL İÇERİKLİ MESAJLARLA TACİZ ETTİ

Samsun'da bir kamu çalışanı 13 yaşındaki kızı cinsel içerikli mesajlarla taciz etti

Samsun'da bir kamu kurumunda çalışan görevli, 13 yaşındaki bir kız çocuğunu internette okey oynarken tuzağına düşürerek taciz ettiği gündeme geldi.

01 Ağustos 2019 Perşembe 14:53 ASAYİŞ

Samsun'da bir kamu kurumunda çalışan görevlinin, internette okey oynarken 13 yaşındaki bir kız çocuğuna cinsel içerikli mesajlar gönderdiği iddiası şok etkisi yarattı.


İnternette okey oynarken gözüne kestirdiği küçük yaştaki kız çocuğuna iddiaya göre önce yaşını soran ve kız çocuğundan 13 yaşında olduğu bilgisini alan kamu çalışanı, Facebook sayfasından eklediği küçük kıza özelden yazmaya başladı. Facebook üzerinden mesajlar gönderdiği küçük kız çocuğundan seksi fotoğraflarını atmasını, göğüslerini açmasını isteyen kamu çalışanı, aynı mesajları okey oynanan platform üzerinden de gönderdi.

Küçük kızın ailesi durumu fark ederek, 13 yaşındaki kızlarına cinsel içerikli mesajlar gönderen ve açık fotoğraflarını isteyen Samsun'daki kamu çalışanını görüntülü aradı. Karşısında cinsel içerikli mesajlar attığı kızı bulmayı bekleyen kamu çalışanı, kızın anne ve babasını karşısında görünce telefonu jet hızıyla kapattı.

Aynur Alioğlu isimli bir bayan tarafından sosyal medya sayfasında yayınlanan açıklamada, 13 yaşındaki kızı okey oynarken ve Facebook özel mesajları ile taciz eden kişinin Samsun İlkadım ilçe Milli Eğitim Müdürlüğünde görev yapan S.T olduğu bilgisi verildi. 

Olayın ortaya çıkması ile S.T isimli kurum çalışanının Facebook sayfasını kaldırdığı öğrenilirken, 13 yaşındaki kız çocuğuna 'Göğüslerini aç. Seksi fotoğraf gönder. Uç.. la.. emiyorum' gibi mesajlar gönderen İlkadım İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanı S,T'nin kurum müdürünün şoförü olduğunu sosyal medyada yazan Aynur Alioğlu, konuyla ilgili yaptığı ihbarda, "Bu şahıs benim. Okey oynarken, bana özelden mesaj çekerek, resimdekilerden hangisinin benim olduğumu sordu, bende nasıl tepki verecek diye kızımın resminin ben olduğumu söyledim. 13 yaşında olduğumu söyleyince rengini belli etti ve yazmaya başladı. Burada sapık çok seninle birlikte olmak isteyen oldu mu diye başladı. Sonu bu mesenger'a çektim çocuk masum gibi yazdım. Eşimle görüntülü aradık tabi hemen kapattı. Bulun ve haddini bildirin lütfen. Evladı olan kendini benim yerime koysun. allah rızası için bulun ve adalete teslim edin. Bu şahsın ismi Facebook'ta S.T ve yazdıklarına göre Ankara'da bir kurumda çalışıyormuş. Biz Avrupada olduğumuz için birşey yapamıyoruz. Allah için yardım edin. Yeni bilgi edindik: Bu peze... pedofil aldığımız bilgiye göre Samsun İlkadım Milli Eğitim Müdürünün şöförüymüş." dedi.
SamsunKentHaber.com.tr (Her hakkı saklıdır-Kopyalanamaz)

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 4 Yorum

işte size adalet

02 Ağustos 2019 Cuma 15:36

adam hemen izne ayrılmış kırk gün sonrada emekli ediliyor işte size adalet

aaaaa

02 Ağustos 2019 Cuma 15:32

Bu ****lara hakettikleri ceza verilmedikçe daha çok canlar yanacak

......

02 Ağustos 2019 Cuma 13:29

kurtarmak için hemen emekliliğe ayırırlar hiç de bir şey olmaz yapan yaptığı ile kalır

Ali55

02 Ağustos 2019 Cuma 08:15

Fe subhanellah...

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

CHP Samsun Milletvekili Hancıoğlu Vezirköprü Devlet Hastanesinde doktor yok kuyruk var dedi

CHP Samsun Milletvekili Hancıoğlu Vezirköprü Devlet Hastanesinde doktor yok kuyruk var dedi