26 Mayıs 2020 Salı

SAMSUN'DA KARNE GÜNÜ LİSELİLER ARASINDA BIÇAKLI KAVGA ÇIKTI 3 ÖĞRENCİ YARALANDI

Samsun'da karne günü liseliler arasında bıçaklı kavga çıktı 3 öğrenci yaralandı

Samsun'un Atakum ilçesinde karne günü Atakum Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Cumhuriyet Anadolu Lisesi öğrencisi iki grup arasında çıkan bıçaklı kavgada 3 lise öğrencisi yaralandı.

18 Ocak 2019 Cuma 18:39 ASAYİŞ

Samsun'da Atakum Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Cumhuriyet Anadolu Lisesi öğrencileri arasında karne günü bıçaklı kavga çıktı.


Samsun'un Atakum ilçesinde yaşanan olayda iki liseli grup arasında çıkan kavgada 3 öğrenci  bıçaklanarak yaralandı.

Edinilen bilgiye göre Atakum Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Cumhuriyet Anadolu Lisesi öğrencisi iki grup arasında Esenevleri Mahallesi'nde henüz belirlenemeyen nedenle tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Atakum Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri E.G. (17) dizinden, İ.B.Ç. (17) elinden, S.E.Ş. (18) ise omzundan bıçaklandı.

Yaralılar, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesindeki tedavilerinin ardından taburcu edildi. Kavgayla ilgili yaralanan öğrencilerle Cumhuriyet Anadolu Lisesi öğrencileri C.Ü.D. (16) ve E.C.Ö. (16) gözaltına alındı. C.Ü.D, E.C.Ö, E.G. ve İ.B.Ç, Çocuk Şubesi ekiplerine teslim edildi, S.E.Ş. ise Denizevleri Polis Merkezi'ne götürüldü. Polisler, kavgada kullanılan meyve bıçağına ise el koydu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un Avyacık ilçesinde çukurlu yolların fotoğrafları 10 years challenge oldu

Samsun'un Avyacık ilçesinde çukurlu yolların fotoğrafları 10 years challenge oldu