25 Eylül 2021 Cumartesi

SAMSUN'DA KAYBOLAN VE MÜGE ANLI'NIN ARADIĞI ARZU AYGÜN'ÜN CESEDİ BULUNDU

Samsun'da kaybolan ve Müge Anlı'nın aradığı Arzu Aygün'ün cesedi bulundu

Samsun'da kaybolan ve 42 gündür aranan Arzu Aygün olayında son dakika gelişmesi.. Müge Anlı'nın aradığı Arzu Aygün'ün cesedi Samsun'un Terme ilçesinde bulundu.

28 Ocak 2021 Perşembe 01:02 ASAYİŞ

Samsun'da kaybolan ve Müge Anlı'nın programında gündeme gelen kayıp Arzu Aygün'ün cesedi 42 gün sonra bulundu.


ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kayıp olduğu gündeme gelen Arzu Aygün'ün Samsun'da kaybolduğu açıklanmıştı. Avusturya'dan 7 yıl önce Türkiye'ye dönüş yapan 35 yaşındaki Arzu Aygün, Samsun'da kaybolmuş, 42 gün süren arama çalışmalarına rağmen bulunamamıştı. 

SamsunHaberAjansı'ndan Şahin Binici'nin Arzu Aygün'ün cesedinin bulunması ile ilgili aktardığı son dakika bilgilerine göre, Müge Anlı'da ismi gündeme gelen 35 yaşındaki iki çocuk annesi Arzu Aygün'ün cesedi bu akşam saatlerinde Terme ilçesinde bulundu. Gazeteci Şahin Binici'nin SamsunHaberAjansı'nda olayla ilgili yayınladığı sıcak habere göre, kayıp Arzu Aygün'ün cesedinin bulunması sonrası sevgilisi olan teyzesinin oğlu Muharrem Coşkun'un suçunu itiraf ettiği öğrenildi. Arzu Aygün cesedinin otopsi için Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesine götürüldüğü, Muharrem Coşkun'un ise gözaltına alındığı kaydedildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Arzu Aygün'ün cesedi nerede bulundu? Arzu Aygün neden öldürüldü

Samsun'da Arzu Aygün'ün cesedi nerede bulundu? Arzu Aygün neden öldürüldü