17 Mayıs 2021 Pazartesi

SAMSUN'DA KÖKÇÜOĞLU MAHALLESİNDE TEK KATLI EV ÇIKAN YANGINDA ALEV ALEV YANDI

Samsun'da Kökçüoğlu mahallesinde tek katlı ev çıkan yangında alev alev yandı

Samsun'un İlkadım ilçesi Kökçüoğlu mahallesinde karı kocanın oturduğu tek katlı bir ev çıkan yangın sonucu alev alev yandı.

07 Kasım 2020 Cumartesi 18:26 ASAYİŞ

Samsun'da tek katlı bir evde çıkan yangın korku ve paniğe neden oldu. İlkadım ilçesi Kökçüoğlu mahallesinde bulunan bir evde çıkan yangın tüm binayı sardı, alevler ve dumanlar gökyüzüne yükseldi.


İlkadım ilçesi Kökçüoğlu Mahallesi'nde meydana gelen olayda Hülya Hoş, eşi ve köpeğiyle birlikte evde oturduğu sırada, nedeni belli olmayan bir sebepten bir anda yangın çıktı. Tek katlı evi saran alevler nedeniyle kendilerini sokağa atan Hülya Hoş ve eşi evlerinin gözlerinin önünde yanmasını izlemekten başka bir şey yapamadı.

İlkadım ilçesine bağlı Kökçüoğlu mahallesinde yaşanan yangında karı koca binadan çıkmayı başarırken, evin içerisinde olan Kangal cinsi bir köpek ise alevler arasında kaldı. Hülya Hoş çıkan yangında alevlerin arasına dalarak evin içinde kalan kangal cinsi köpeği kurtarmayı başardı. Köpeği alevlerin arasından kurtaran kadın dumandan zehirlenirken ambulansla hastaneye kaldırıldı. Evde çıkan yangın olay yerine gelen itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Furkan Eren Özdemir yazdı! 18 Kasım tarihinin Çarşambalılar için önemi!

Furkan Eren Özdemir yazdı! 18 Kasım tarihinin Çarşambalılar için önemi!