02 Aralık 2021 Perşembe

İLKADIM BELEDİYESİ ZORLU EĞİTİM KURUMLARI İLE PROTOKOL İMZALADI

İlkadım Belediyesi Zorlu Eğitim Kurumları ile protokol imzaladı

Samsun'da İlkadım Belediyesi Zorlu Eğitim kurumları ile eğitimde indirim protokolü imzaladı. İlkadım Belediyesi personeline Zorlu Eğitim Kurumları ile yapılan protokol kapsamında yüzde 25 indirim yapılacak.

25 Mayıs 2021 Salı 11:44 EĞİTİM

Samsun'da İlkadım Belediyesi’nde personel ve yakınlarına indirimli eğitim desteği için protokol imzalandı.


Özel eğitim kurslarından indirimli yararlanmaya yönelik İlkadım Belediyesi, Zorlu Eğitim kurumları ile eğitimde indirim protokolü imzaladı. İmza törenine, İlkadım  Belediyesi Başkanı Yardımcısı Şerif Mırık, anlaşma sağlanan kurumların yetkilileri katıldı. Yapılan protokol ile 2021-2022 Eğitim Öğretim yılı için belediye çalışanlarına 1. derece yakınlarına yapılacak eğitim desteği protokolü ile 1 yıl geçerli olmak üzere yüzde yüzde 25 indirim yapılacak.

Belediye çalışanlarına ve yakınlarına indirimli eğitim desteği için imzalanan protokol sonrası açıklama yapan Başkan Yardımcısı Şerif Mırık, "Eğitim için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayız. Çünkü ilim, tüm karanlıkları aydınlığa çevirir. Geleceğimizin emin ellerde olması eğitimlerin aksatılmadan sürdürülmesi ile mümkündür. Belediyemiz olarak gelecek neslimizin başarısı için çaba göstermeye devam ediyoruz. İmza altına aldığımız bu protokolle İlkadım ilçemizde yüksek olan eğitim seviyesinin daha yükseklere çıkarmayı amaçlıyoruz. İlkadım Belediyesi personelimize ve öğrencilerimize hayırlı olsun” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da 411 sayılı HSK kararı ile görev yeri değişen hakim savcıların isim listesi

Samsun'da 411 sayılı HSK kararı ile görev yeri değişen hakim savcıların isim listesi