04 Aralık 2021 Cumartesi

SAMSUN'DA ESNAF ODASI BAŞKANI METİN SİNECEK EBA İÇİN 10 TABLET BAĞIŞLADI

Samsun'da esnaf odası başkanı Metin Sinecek EBA için 10 tablet bağışladı

Samsun'da Atakum Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Metin Sinecek, Eğitim Bilişim Ağı'na(EBA) giremeyen ve imkanı olmayan öğrencilere ücretsiz dağıtılması için İlkadım İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne 10 tablet bağışında bulundu.

19 Eylül 2020 Cumartesi 14:47 EĞİTİM

Samsun'da EBA'ya giremeyen ihtiyaç sahibi öğrencilere ücretsiz dağıtmak için başlatılan tablet kampanyasına Atakum Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Metin Sinecek, destek verdi.


Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün Eğitim Bilişim Ağı'na (EBA) giremeyen ve tableti olmayan öğrenciler için başlattığı Sınıf Tam Öğretmenim kampanyasına esnaf odası başkanı Metin Sinecek 10 tablet bağışlayarak destek oldu.

Samsun  İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen’in öncülüğünde başlatılan Sınıf Tam Öğretmenim Eğitime bir tablet katkın olsun kampanyası düzenlendi.

Devam eden kampanya ile hedef, ekonomik şartları nedeniyle uzaktan eğitime katılamayan öğrencileri de tam anlamıyla eğitimin içine alabilmek.  Samsun Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından tableti olmadığı için eğitim sürecine dahil olamayan öğrenciler için başlatılan kampanyaya her kesimden destek yağıyor.

Tablet kampanyasına bir destekte Atakum Esnaf Sanatkarları Kredi ve Kefalet Kooperatifinden geldi. Kooperatif Başkanı Metin Sinecek, İlkadım İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okulların öğrencilerine verilmek üzere 10 tablet bağışladı. 

Sinecek, "Öğrenciler hepimizin geleceği bu süreçte onlara destek olmak her kesimin görevi.Bu kampanyaya hep birlikte destek verelim” dedi.  

İlkadım İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe, Başkan Sinecek’e katkılarından dolayı teşekkür ederek, "Pandemi süresince uzaktan eğitime tabi olacak öğrencilerimizin hiçbirinin mağdur olmasını istemiyoruz, bu sebeple her kurumdan da destek bekliyoruz, buna en güzel örneği veren Metin Sinecek başkanlığında bütün esnaf kardeşlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Emine Bozkurt

17 Ekim 2020 Cumartesi 15:05

Benimde 4 tane çocuğum var bitanesi lise 9.sınıfa başladı mesleki okuluna biriside 7.sınıf öğrencisi fakat bizim bilgisayar almaya durumumuz yok oyuzden inşallah bizi duyan olur da bize yardımcı olurlar

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da yanlış maske kullanımı tepkilere neden oluyor

Samsun'da yanlış maske kullanımı tepkilere neden oluyor