29 Ocak 2020 Çarşamba

SAMSUN'UN ATAKUM İLÇESİNDE MUSTAFA GÜDÜL KIZ ÖĞRENCİ YURDU HİZMETE GİRDİ

Samsun'un Atakum ilçesinde Mustafa Güdül Kız Öğrenci yurdu hizmete girdi

Samsun'un Atakum ilçesinde Recepoğlu Group tarafından yapılan Karadeniz en modern kız öğrenci yurdu olan MG Yaşam Merkezi Mustafa Güdül Kız öğrenci Yurdu hizmete girdi.

31 Ağustos 2018 Cuma 19:46 EĞİTİM

Samsun'un köklü ailelerinden Recepoğlu Group, Karadeniz Bölgesi’nin en modern kız öğrenci yurdunu hizmete açtı. 


En sevdikleri varlıkları olan çocuklarını emanet edecek yurt bulmakta zorlanan aileler, akıllı yurt teknolojisi ile donatılan MG Yaşam Merkezi'nde onlarla birlikte bir gece geçirerek, en doğru kararı verme fırsatını bulacaklar. Mustafa Güdül Kız Öğrenci Yurdu’nda modern ve bakımlı odaları ve  5 yıldızlı bir otelde bulanan yaşam alanlarıyla dikkat çekiyor

Ondokuz Mayıs Üniversitesi’nde öğrenim görmek için Türkiye’nin dört bir yanından Samsun’a gelecek olan öğrenciler, Karadeniz Bölgesi’nin en modern kız öğrenci yurduna nihayet kavuştu. 

‘Üniversitenin yakınında değil yanında olun’ sloganıyla hizmete giren MG Yaşam Merkezi Mustafa Güdül Kız Öğrenci Yurdu, OMÜ’ye olan yakınlığı rezidans konforundaki 1, 3 ve 4 kişilik odalardan, gençlerin konforu ve rahatlığı düşünülerek planlanmış yaşam alanlarıyla kapılarını öğrencilere açtı. MG Yaşam Merkezi'nde kütüphaneden sinema salonuna, zen bahçesinden tasavvuf odasına, sanat atölyesinden eğitim salonuna kadar her ayrıntı, yurtta kalan öğrencilerin mezun olduklarında Samsun'un turizm elçisi olacağı bilinciyle tasarlandı. MG Yaşam Merkezi üniversite eğitimleri için farklı illerden gelen yüzlerce öğrenciyi, en modern ve en güvenilir koşullarda konuk ederken, yaşama hazırlanmalarına da büyük katkı verecek.AİLELERİN GÜVENİ HERŞEYDEN ÖNEMLİ
MG Yaşam Merkezi Mustafa Güdül Kız Öğrenci Yurdu, en sevdikleri varlıkları olan evlatlarını yabancı bir şehirde kime emanet edecekleri konusunda tereddüt eden aileleri unutmadı. MG Yaşam Merkezi endişeleri bulunan aileleri çocuklarıyla birlikte bir gece ücretsiz olarak kapılarını açıyor. Aileler, çocuklarıyla birlikte geçirecekleri süre içerisinde MG Yaşam Merkezi'ni de yakından tanıma ve çocuklarının yaşayacakları konforu yerinde görme fırsatını bulacaklar.

MG YAŞAM MERKEZİ’NDEN ‘ADVANTAGE CART’
MG Yaşam Merkezi, Mustafa Güdül Kız Öğrenci Yurdu,  üniversite yaşamanın ekonomik zorluklarına karşı, hayatlarını kolaylaştırmak için, hiçbir özel yurdun sunmadığı bir hizmeti de hayata geçirdi. Sadece MG Yaşam Merkezi konuklarının kullanabileceği 'advantage card'ın sunduğu olanaklardan yararlanacak olan öğrenciler, anlaşmalı mağaza, restoran ve çok sayıda hizmetten yüzde 10 indirimle yararlanabilecekler. 

10 BİN METREKARE ALAN ÜZERİNE KURULDU
Samsun'un en gözde bölgesi olan Atakum ilçesinde  Körfez Mahallesi 5033 Sokak Numara 6'da hizmet vermeye başlayan MG Yaşam Merkezi Mustafa Güdül Kız Öğrenci Yurdu, 10 bin metrekare alan üzerine kuruldu. 1,2 ve 3 kişilik odalardan tasarlanan ve 80 odadan oluşan MG Yaşam Merkezi, 450 öğrenci kapasitesiyle, Karadeniz Bölgesi’nin en modern kız öğrenci yurdu olarak hizmet veriyor.HİÇBİR YURTTA BULUNMAYAN YAŞAM ALANLARI
Yurt içerisinde fitnes salonundan kütüphaneye, saunadan Türk hamamına, basketbol, voleybol sahalarından sinema salonuna kadar hiçbir detay unutulmadı. Zen bahçesi öğrencilerin dinlenebilmeleri ve arkadaşlarıyla en güzel sohbetlerini gerçekleştirebilecekleri şekilde dizayn edilirken, tasavvuf odasının yanı sıra sanat atölyesi, eğitim salonu, work shop yine MG Yaşam Merkezi'nde yer aldı.

90 YILLIK RECEPOĞLU GROUP İMZASIYLA
Recepoğlu Group Yönetim Kurulu Başkanı Merve Sefa Güdül, doksan yıllık iş deneyimleri ve başarı hikayeleriyle örnek olmuş bir şirket olarak, bugüne kadar yaptıkları işlerde ilkeli ve en yüksek standartlarda hizmet kalitesini hedeflediklerini, Türkiye'ye ve Türk insanına  değer katmaya yönelik yatırımları planladıklarını belirtti. 

YENİ DÜNYAYI KIZLARIMIZ ŞEKİLLENDİRECEK
Recepoğlu Group'un kurucusu Mustafa Güdül'ün başarılarla dolu hayat çizgisinin bundan sonraki döneminde insan odaklı kurumlar açarak sadece ekonomik boyutlu fayda değil, onlara dokunarak yaşamlarına değer katmayı hedeflediğini vurgulayan Merve Sefa Güdül, "Babamın ilk açtığı kurumu kız öğrenci yurdu olarak seçmesinin en önemli sebeplerinden birisi insanın yerini teknolojinin aldığı dünyamızda yeni neslin hızlı dejenerasyonu ve değer kaybından duyduğu üzüntü. Babam ve bizler, geleceği güçlendirilmiş, başarılı vizyoner kız çocuklarımızın hepsini, geleceğin anneleri olarak görüyoruz ve yeni dünyayı onların şekillendireceğine inanıyoruz" dedi.ÖNCELİĞİMİZ: GÜVEN, SAYGI, AİLE SICAKLIĞI
Teknolojinin dünyanın bir gerçeği olduğunu ancak teknolojinin üretemeyeceği ve mekanikleştiremeyeceği tek şeyin insani duygular olan sevgi, saygı, merhamet, iyi niyet ve vicdan olduğunu dile getiren Merve Sefa Güdül, "Biz de bu anlayışla, kurumumuzda konaklayan öğrencilerin kendilerini en iyi şekilde yetiştirmeleri için her türlü imkanı sağlayacak şekilde bütün detayları düşünmüş, kurumun içerisine giren her öğrenciyi kendi konuğu olarak gören bir yaşam merkezi oluşturduk. Yurtlarımızda konaklayan tüm öğrencilerimizin öncelikle güven, saygı ve aile sıcaklığını hissetmelerini amaçlıyoruz.  Hedefimiz; geleceğimizi emanet edeceğimiz öğrencilerimizin tüm ihtiyaçları göz önünde bulundurularak planlanmış odalar, sosyal faaliyet alanları, her yıl kendimizi daha da geliştirerek, çözüm odaklı, kurumlarına ve topluma karşı sorumluluklarının farkında bir işletme anlayışı ile yolumuza devam etmektir" diye konuştu. 
             


5 YILDIZLI OTELDEN FARKSIZ
MG Yaşam Mrekezi'nde ayrıca etüt salonu, bilgisayar odası, restaurant-cafe, teras cafe, mini market, cep Sineması, playstation odası, hobi mutfağı, kuaför, revir, çamaşır odası, ütü odası ve bavul Odası da bulunuyor. 7/24 restoran ve caf hizmeti sunulacak MG Yaşam Merkezi'nde resepsiyon, oda servisi, sağlık destek hizmetleri, güvenlik hizmetleri, düzenli oda temizliği, 24 saat sıcak su, asansör, ısı yalıtımı, jeneratör, fotokopi hizmetleri de veriliyor. MG Yaşam Merkezi'nin binası tüm alanlarda Deprem ve Yangın Yönetmenliklerine uygun olarak yapıldı. Yanmaz kablolarla desteklenen elektrik altyapısı bulunan MG Yaşam Merkezi'nde Akıllı Yurt Teknolojisi ile  Akıllı Güvenlik Sistemleri kullanıldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Zihni Şahin: Yüksek hızlı tren ile Samsun-Ankara 2 saat 15 dakika olacak

Zihni Şahin: Yüksek hızlı tren ile Samsun-Ankara 2 saat 15 dakika olacak