19 Eylül 2020 Cumartesi

SOSYAL YARDIM ALAN AİLELERİN ELEKTRİK FATURASININ 80 LİRASINI DEVLET ÖDEYECEK

Sosyal yardım alan ailelerin elektrik faturasının 80 lirasını devlet ödeyecek

Sosyal yardım alan ailelerin elektrik faturasının 80 lirasını devletin ödeyeceği açıklandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, grup toplantısında 2.5 milyonun üzerinde hanede her ay 80 liralık elektrik faturasını devletin karşılaşacağını açıkladı.

08 Ocak 2019 Salı 13:05 EKONOMİ

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti grup toplantısında sosyal yardım alan ailelerin elektrik faturasını devletin ödeyeceğini müjdeledi.


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, düzenli olarak sosyal yardım alan ailelerin 80 liraya kadar elektrik faturalarının devlet tarafından karşılanacağını açıkladı.

AK Parti'nin TBMM'deki grup toplantısında Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, ihtiyaç sahibi aileler için aldıkları önemli kararı açıkladı.

ELEKTRİK DEVLET'TEN
Erdoğan şunları söyledi: "Düzenli sosyal yardım alan ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın aylık 150 KiloWatt saate kadar elektrik tüketimlerini devlet olarak biz üstleniyoruz. Bu kapsamda yaklaşık 2,5 milyonun üzerindeki hanede her ay ortalama 80 liralık elektrik faturasını devlet karşılamış olacak."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Metin Sinecek, Erdoğan'ın esnafa verdiği kredi müjdesi ile ilgili açıklama yaptı

Metin Sinecek, Erdoğan'ın esnafa verdiği kredi müjdesi ile ilgili açıklama yaptı