30 Kasım 2021 Salı

AK PARTİ SAMSUN İL BAŞKANLIĞI BORCUNU BELEDİYEYE ÖDETTİRMEK İSTEDİ DEMİR SICAK BAKMADI

AK Parti Samsun İl Başkanlığı borcunu belediyeye ödettirmek istedi Demir sıcak bakmadı

AK Parti Samsun İl Başkanlığının 31 Mart seçim sürecinden kalan borç ödemelerini, Samsun Büyükşehir Belediyesine ödetmek istediği ancak başkan Mustafa Demir'in ise bu konuya sıcak bakmadığı öğrenildi.

22 Ağustos 2019 Perşembe 00:48 GÜNCEL

AK Parti Samsun İl Başkanlığının piyasa 31 Mart seçimlerinden kalan yüklü borcunu ödeyebilmek için Samsun Büyükşehir Belediyesinin kapısını çaldığı ancak başkan Mustafa Demir'in bu talebe olumsuz baktığı gündeme geldi.


Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, 31 Mart seçim sürecinde belediyenin kör bir kurşunu dahi kimseye peşkeş çekmeyeceğinin sözünü vermişti. 31 Mart seçimlerinden sonra göreve gelen başkan Mustafa Demir bu konuda Samsun halkına verdiği söz kapsamında belediyede israf sayılabilecek bir çok harcamaya neşter vururken, son günlerde ise belediyede fuzuli bulunan bir çok daire başkanlığınıda kaldırdı.

Edinilen bilgiye göre AK Parti Samsun İl Başkanlığıda 31 Mart seçimlerinden piyasa olan borçlarını ödemekte zorluk çekince Samsun Büyükşehir Belediyesine giderek il başkanlığına ait borçların ödenmesi için destek istedi. İl Başkanlığının alacaklarını talep edenlere de Büyükşehir Belediyesinden destek istediklerini sorunu çözecekleri yönünde bilgiler de verdiği gündeme gelirken başkan Mustafa Demir'in AK Parti Samsun İl Başkanlığının seçim borçlarının, belediye tarafından ödenmesine sıcak bakmadığı ve borcu üstlenmediği gündeme geldi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 5 Yorum

ahmet 5561

23 Ağustos 2019 Cuma 18:28

sayın il başkanı il başkanlığı sayesinde bir sürü kurumun avukatlığını yapıyorsun yönetiminde olan kişilerden bazıları belediyelerden binlerce hatta milyonlarca lira reklam bedeli alıyor bi zahmet onlar ödesinler borçlarınızı ayrıca ilkadım da seçimi kaybeden adayınız bi zahmet yediği zimmetine geçirdiği paraların kuruşlarıyla skm sinin ödenmemiş kirasını ödesin ne kadar dolandırıcı varsa toplamışsınız partiye

Necati

23 Ağustos 2019 Cuma 07:27

Akp li belediyeler ihaleleri ve meclis toplantılarını neden canlı yayınlamıyor?

Belediyeci

22 Ağustos 2019 Perşembe 23:37

Simgeden miş miş miş te muş muş muş gelsin

Habercilikte Damping

22 Ağustos 2019 Perşembe 07:11

Bilgi yok, belge yok. O bunu dedi, bu şöyle sòyledi. Digerinden boyle duyumlar alindı gibi dedikodu türünden masallar... Siz kendinizi galiba gazeteci falan sanıyor sunuz? Büyükşehir başkanının gözüne girip reklam almaya çalışıyorsanız eğer boş yere zahmet etmeyin.

Ahmet Bayrak

22 Ağustos 2019 Perşembe 08:48

Gazeteci dedikoduyuda haber yapar mirim. Zama tarife düzenlemesi başlıkları atan basına bak sen...Bilgi yok diyorsun.. Sabahın köründe Zıpladığına göre gereken bilgiyi almışsın haberden. Ayrıca bunun belgesi olmaz.. Sende kendini akıllı sanıyorsun yani bro.. İl başkanı en son hangi gazeteyi hangi sebeple ziyaret edip ne söylemiş bu konuda bi zahmet onu da öğren.. Biliyorsundur gerçi!!

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da AK Parti'nin Yakakent ve Canik ilçe başkanları görevden alındı

Samsun'da AK Parti'nin Yakakent ve Canik ilçe başkanları görevden alındı