01 Aralık 2021 Çarşamba

ASİYAD BAŞKANI YILMAZ VE YÖNETİM KURULU HAKAN AY VE HÜSEYİN DÜNDAR'I ZİYARET ETTİ

ASİYAD Başkanı Yılmaz ve yönetim kurulu Hakan Ay ve Hüseyin Dündar'ı ziyaret etti

Ankara- Samsun Sanayici İşadamları ve Yöneticileri Derneği Yönetim Kurulu, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Hukuk Hizmetleri Genel Müdürü Hakan Ay ve Sağlık Bakanlığı Hukuk Hizmetleri Genel Müdürü Hüseyin Dündar'ı ziyaret etti.

24 Kasım 2021 Çarşamba 14:43 GÜNCEL

Ankara- Samsun Sanayici İşadamları ve Yöneticileri Derneği(ASİYAD) Başkanı Osman Yılmaz, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Hukuk Hizmetleri Genel Müdürü Hakan Ay ve Sağlık Bakanlığı Hukuk Hizmetleri Genel Müdürü Hüseyin Dündar ile bir araya geldi.


Samsunlu olan Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Hukuk Hizmetleri Genel Müdürü Av. Hakan Ay Sağlık Bakanlığı Hukuk Hizmetleri Genel Müdürü Hüseyin Dündar ile bir araya gelen ASİYAD Başkanı Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri, ziyarette Ankara'da Samsunlu bürokratlara bakanlıklarda görev verilmesinden dolayı memnun olduklarını dile getirdi.

 

 

Gerçekleşen ziyaretlerde Hakan Ay ve Hüseyin Dündar'a görevlerinde başarı dileyen ASİYAD Başkanı Osman Yılmaz, Samsunlu başarılı bürokratların her zaman yanında olduklarını ve Samsun'un sorunlarının çözümü ile ilgili de dernek olarak yakından ilgilendiklerini belirtti. Yılmaz, ASİYAD'ın yakın zamanda Sağlam Adımlar Güçlü Gelecek projesinin hayata geçirdiğini, bu proje ile Samsunlu gençlere geleceğe hazırladıklarını hatırlatan Osman Yılmaz, bakanlıklarda görev yapan Samsunlu bürokratlarında bu projeye destek sağladığını ifade etti.

 

Ziyarette her iki bürokratı da tebrik eden ASİYAD Başkanı Osman Yılmaz, Hakan Ay ve Hüseyin Dündar'a günün anısına plaket verdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma'nın gri pasaport savunmasına analiz yazısı

Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma'nın gri pasaport savunmasına analiz yazısı