03 Temmuz 2020 Cuma

ATAKUM BELEDİYE BAŞKANI İSHAK TAŞÇI HİZMETE DUR DURAK BİLMEDEN DEVAM EDİYOR

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı hizmete dur durak bilmeden devam ediyor

Samsun'un Atakum İlçe Belediyesi Başkanı İshak Taşçı, AK Parti'nin kendisini 31 Mart yerel seçimleri için yeniden aday göstermemesine rağmen ilçede hizmetlerine dur durak bilmeden devam ediyor.

21 Ocak 2019 Pazartesi 18:05 GÜNCEL

Samsun'un Atakum İlçe Belediye Başkanı İshak Taşçı, aday gösterilmemesine rağmen hafta başında yeni tamamlanan Akarsu Rekreasyon projesinin inceledi, "Yeni projemiz açılışa hazır" dedi.


Samsun'un Atakum ilçesinden 30 Mart yerel seçimlerinde 55'de 55 proje vaadi veren ve seçimleri kazanarak Atakum Belediyesi Başkan olan İshak Taşçı, göreve geldiği tarihten bu yana Atakum ilçesinde toplam 87 projeyi hayata geçirerek hizmete geçirdi.

Geçtiğimiz hafta sonu Samsun'a gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti'nin Samsun adaylarını açıklarken, İshak Taşçı ise Atakum'dan yeniden aday gösterilmedi. Buna rağmen küsmeden ilk günkü aşkla görevini sürdüren İshak Taşçı, bugün ise sosyal medya sayfasından "İşimizin başındayız" mesajı ile Atakum ilçesine bağlı Yeni mahallede yapılan Akarsu Rekreasyon Projesini inceledi.Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, sosyal medya sayfasından yayınladığı mesajda, "Her zamanki gibi işimizin başındayız. Yenimahalle’de yapımını tamamladığımız Akarsu Rekreasyon Projemizde incelemede bulunduk. 28 bin metrekare alan üzerinde yapımını tamamladığımız projemiz açılışa hazır. Atakum Halkımıza hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullanın. Çalışmalarımızı, “Hayalimizdeki şehir Atakum için” sürdürmeye devam ediyoruz." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

ALİ KLEMAL

23 Ocak 2019 Çarşamba 12:57

ATAKENT 3243 SK. AYPARK EVLERİNİN KARŞİSI COCUK PARKI OLARAK BOŞ EN YAKIN ZAMANDA YABILMASINI ARZ EDERİZ

Meçhul Şarkıcı

22 Ocak 2019 Salı 12:56

Seni Aday Göstermediği Için ben bizzat teşekkür mesaji yazacağım cimere kendi memurun bile senden nefret ediyor sosyal medya yıkılıyor insanlara ne yaptınızda kendinizden nefret ettirdiniz onu ordan alıp oraya sürmekmidir akp ninde adını lekeliyorsunuz bu şekilde yaparak atakuma sen ne hizmette bulundun hangi işinin başındasın.. Etrafında gezen insanlara bakıyorum düzgün 1 tane adam gibi adam yok.. 2 Ay sonra trampeti biz çalacağız taşcı Kaleniz ya atakum belediyesi sizin 2 ay daha bak o kaleye

Atakumlu

22 Ocak 2019 Salı 00:58

ne küsecek akparti sayesinde kayin biladerinin ozel kalem müdürünün borcunu odedi akparti sayesinde kayin biladerinin ozel kalem müdürü marangozun ortaklardi battilar bu sayede borclari bitti akparti sayesinde kayin biladeri atakumda gazete çıkartıp reklam topladi tarlari toplayıp emlak işine girdi hiç birseyleri yoktu ozel kalem müdürünün ve kayin biladerinin o yuzden akpartiye dua etsinler fuat köktaştan allah razi olsun ishaki bir daha aday gostermedigi icin

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da AK Parti Büyükşehir adayı ve İl Başkanı MHP İl Başkanı Karapıçak'ı ziyaret etti

Samsun'da AK Parti Büyükşehir adayı ve İl Başkanı MHP İl Başkanı Karapıçak'ı ziyaret etti