31 Temmuz 2021 Cumartesi

ATAKUM BELEDİYE MECLİSİ CEMEVİNİN İBADETHANE OLMASINI OY ÇOKLUĞU İLE KABUL ETTİ

Atakum Belediye Meclisi Cemevinin ibadethane olmasını oy çokluğu ile kabul etti

Samsun'un Atakum İlçe Belediyesi Meclisinde bugün görüşülen Cemevinin ibadethane olması ile ilgili gündem maddesi CHP ve İYi Parti'li meclis üyelerinin oyları ile kabul edildi.

06 Aralık 2019 Cuma 14:52 GÜNCEL

Samsun'un CHP'li Atakum Belediyesi Meclisinde geçtiğimiz günlerde Hukuk Komisyonuna havale edilen Cemevinin İbadethane olması ile ilgili gündem maddesi bugün yapılan toplantıda oy çokluğu ile kabul edildi.


Geçtiğimiz günlerde yapılan belediye meclis toplantısında Cemevinin İbadethane olması ile ilgili gündem maddesi tartışmalara neden olmuş, ilgili gündem maddesinin Hukuk Komisyonuna havale edilmesi istenmişti. Atakum Belediyesi Meclisi Hukuk Komisyonuna sevk edilen Cemevinin İbadethane olması ile ilgili gündem maddesi bugün yapılan meclis toplantısında tekrar görüşüldü. Hukuk Komisyonundan geldiği şekli ile meclis üyelerinin oylamasına sunulan gündem maddesine CHP ve İYi Parti meclis üyeleri kabul oyu verirken, AK Parti Grubu ise red oyu verdi. Atakum Belediyesi Meclisinde yapılan bu oylama ile Atakum ilçesinde bulunan Cemevi'nin İbadethane sayılması oy çokluğu ile kabul edilmiş oldu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Tarık

06 Aralık 2019 Cuma 15:39

El kaldıran yalakalar alkış size bazıları kafalarını kaldıramamış

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Büyükşehirden engelli öğrenciler için kişisel bakım hizmeti projesi

Samsun Büyükşehirden engelli öğrenciler için kişisel bakım hizmeti projesi