19 Ocak 2021 Salı

ATAKUM BELEDİYESİ PERSONEL VE VATANDAŞI ATEŞLERİNİ ÖLÇEREK BİNAYA ALIYOR

Atakum Belediyesi personel ve vatandaşı ateşlerini ölçerek binaya alıyor

Samsun'da CHP'li Atakum Belediyesi Korona Virüs'e karşı belediye binasına personel ve vatandaşları ateşlerini ölçerek alıyor.

28 Mart 2020 Cumartesi 21:15 GÜNCEL

Samsun'un Atakum İlçe Belediyesinde Korona Virüs'e karşı ateş ölçerli önlem alındı.


Atakum Belediyesi ilçede Korona Virüs'e karşı temizlik ve hijyen çalışmalarını sürdürürken, bir yandan da belediye binasında ölümcül virüse karşı ciddi tedbirler aldı. Atakum Belediyesi hizmet binası içerisine Korona Virüs nedeniyle dezenfektanlar konulurken, belediye binası girişinde ise bir görevli vatandaşların ve personelin ateşini ölçüyor.

Atakum Belediyesi hizmet binasının girişinde bekleyen bir görevli, mesai saatine gelen tüm personel ile birlikte belediyeye işi nedeniyle gelen vatandaşlarında ateşini ölçüyor. Ateşi normal çıkanlar belediye binasına giriş yaparken, belediye yetkilileri, vücut ısısı anormal çıkan vatandaşları ise sağlık kuruluşlarına yönlendiriyor.

Korona Virüs ile ilgili özellikle belediye binalarının girişine termal kameraların konulması gerektiği, tramvay ve toplu taşıma araç duraklarına da aynı şekilde termal kameralar konulması gerektiğini hatırlatalım. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'dan otobüsle şehir dışına çıkışlar durduruldu

Samsun'dan otobüsle şehir dışına çıkışlar durduruldu