14 Haziran 2021 Pazartesi

ATAKUM BELEDİYESİ YALI KAFE, OSMANLI HAMAMLARI VE DÜĞÜN SALONLARINI KİRAYA VERECEK

Atakum Belediyesi Yalı Kafe, Osmanlı Hamamları ve düğün salonlarını kiraya verecek

Samsun'un Atakum ilçe Belediyesi Yalı Kafe, Osmanlı Hamamı ve belediyeye ait düğün salonlarını kiraya çıkartma kararı aldı. Atakum Belediyesi Yalı Kafe, Osmanlı Hamamı ve düğün salonlarını kaç liraya kiralayacak, kiralamadan ne kadar gelir elde edecek..

20 Ağustos 2019 Salı 14:58 GÜNCEL

Samsun'un Atakum İlçe Belediyesi Yalı Kafe, Osmanlı Hamamı ve düğün salonlarını 5 yıllığına kiraya verecek. Atakum Belediyesi kiraya vermeyi planladığı tesislerden ise 5 yılda 2 milyon 46 bin lira gelir sağlayacak.


Gazete Gerçek'ten Tolga Birgücü'nün haberine göre Atakum Belediyesi Başkanlığı, belediyeye ait taşınmazlarını kiraya çıkıyor.

Atakum Belediyesi Denizevleri Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı’ndaki Yalı Kafe 'yi aylık 13 bin 650 TL'ye, Mevlana Mahallesi’ndeki Osmanlı Hamamlarını aylık 10 bin 700 TL'ye ve Mimar Sinan Mahallesi’ndeki Atakum Düğün Salonlarını ise aylık 9 bin 750 TL'ye 5 yıllığına kiralayacak.

Yapılacak kiralama ile Atakum Belediyesi Yalı Kafe'den yıllık 163 bin 800 TL, Osmanlı Hamamlarından yıllık 128 bin 400 TL, düğün salonlarından ise yine yıllık 117 bin TL ile toplam 409 bin 200 TL gelir sağlamayı planlıyor.

Kiralanacak 3 taşınmazın 5 yıllık kira bedeli ise Atakum Belediyesine toplam 2 milyon 46 bin TL gelir getirecek.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Ayvacık'ta çıkan yangında bir ev, bir minibüs, iki traktör kül oldu

Samsun Ayvacık'ta çıkan yangında bir ev, bir minibüs, iki traktör kül oldu