04 Mart 2021 Perşembe

ATORSEN SAMSUN İL BAŞKANLIĞI GÖREVİNE HALİL İBRAHİM ŞAHİN GETİRİLDİ

ATORSEN Samsun İl Başkanlığı görevine Halil İbrahim Şahin getirildi

Anadolu Tarım Orman Sendikası(ATORSEN) Samsun İl Başkanlığı görevine Halil İbrahim Şahin getirildi.

19 Haziran 2020 Cuma 11:58 GÜNCEL

Anadolu Tarım Orman Sendikası(ATORSEN) Samsun İl Başkanı olan Halil İbrahim Şahin, sendika olarak tarım ve orman çalışanlarının özlük ve sosyal haklarını etkin bir şekilde savunacaklarını açıkladı.


Merkezi Ankara'da bulunan ATORSEN'in Samsun İl Başkanlığı görevine getirildiğini açıklayan Halil İbrahim Şahin, tarım ve orman iş kolunda bağımsız sendika olarak örgütlendiklerini belirterek, "Sendika olarak başlıca gayemiz, tarım ve orman çalışanlarının özlük ve sosyal haklarının etkin bir şekilde savunulması, halen atama bekleyen işgücünün kamuya kazandırılması, çalışma barışının tesis edilmesi, iş verimliliğinin artırılması, ülke tarımı ve ormancılığının kalkındırılmasıdır." dedi.

ATORSEN Samsun İl Başkanı Halil İbrahim Şahin,  sadece kendi sendikalarına üye tarım ve orman çalışanları için değil, diğer sendikalara üye olan ya da hiçbir sendikaya üye olmayan bütün kamu görevlerinin haklarını savunmayı bir vazife addettiklerini, bu özgüveni tarafsız sendika olmalarına borçlu olduklarını, hiçbir siyasi gücün yanında ya da karşısında olmadıklarını da açıklamasında dile getirdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 6 Yorum

serafettin bozkurt

21 Haziran 2020 Pazar 16:54

ne yapmak istediginiz anlasilir gibi degil sehidimiz dört yildir orada görev yapmakta bizler oglumuzu devlete teslim etmisiz annesi de babasida su an devlet bir anne veya baba oglunun böyle bir duruma düsmesine müsaade asla etmez bizim devletimize milletimize güvencemiz sonsuz. Zannediyormusunuz devlet bunun daha fark etmemis olsun. devletin amirleri piskolog doktorlari böyle bir olay olmasina müsad edermi. Yegenim gururla orada hizmet vermekteydi ve dogu görevi bittigi hallde uzattigini anlatt.

serafettin bozkurt

21 Haziran 2020 Pazar 11:47

kimler oldugunuzu bilmiyorum fakat cok yanlis yapiyorsunuz yillardir bu vatini korumak icin askerimiz veya polisimiz hakinda böyle seyler yazmaniz hic dogru degil

Selim temiZ

21 Haziran 2020 Pazar 10:13

Bizden sonra değiştirmiş adamlar kardeşim önce direk kaza yaziyordusonradan eklemisler

Ahmet Bayrak

21 Haziran 2020 Pazar 12:25

Sonradan eklenmesinin sebebi, haberin altında yer alan koskoca diğer haber görselini görmemeniz olabilir mi! Haberle ilgili yeni bir gelişme olursa ilk haberin altına o gelişmede ayrıca eklenir. Burada da eklenmiş. Bunu anlayamayanlar ve haberin altında yer alan yeni bilgiye ait görseli görmeyenler için ne yapsın editör yeni bilgiyi de ayrıca yazı olarak eklemiş.

Selim temiZ

20 Haziran 2020 Cumartesi 12:41

Ne trafik kazası kardeşim araştırıp haber yapın , cocukcağız kendi beylik tabancası ile intihar etti maalesef

Ahmet Bayrak

20 Haziran 2020 Cumartesi 12:52

Haberin altında intihar ettiği ile ilgili ayrı bir haberde yer alıyor görmüyor musun selim

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Valisi Zülkif Dağlı: Çiçek göndermeyin Kızılay ve Yeşilay'a bağış yapın

Samsun Valisi Zülkif Dağlı: Çiçek göndermeyin Kızılay ve Yeşilay'a bağış yapın