21 Ocak 2022 Cuma

AYŞE ÜSTÜNEL DAĞDELEN 19 MAYIS'IN 101'İNCİ YILINI KUTLADI

Ayşe Üstünel Dağdelen 19 Mayıs'ın 101'inci yılını kutladı

SAYSİAD Başkanı Av. Ayşe Üstünel Dağdelen, 19 Mayıs'ın 101'inci yıl dönümü ile ilgili yayınladığı mesajda, "19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutluyorum" dedi.

19 Mayıs 2020 Salı 18:54 GÜNCEL

SAYSİAD Başkanı Av. Ayşe Üstünel Dağdelen, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramının 101. yıl dönümü ile ilgili bir kutlama mesajı yayımladı.


Ayşe Üstünel Dağdelen, Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a çıkışının 101'inci yıl dönümünü kutladıklarını belirterek, 19 Mayıs'ın Samsun için büyük bir önem taşıdığını hatırlattı.

Ülkeyi düşmandan kurtaran tüm şehitlere dua ettiklerini ve Atatürk'e minnet duyduklarını kaydeden SAYSİAD Başkanı Üstünel,  "İstiklal mücadelemizin sembolü olan 19 Mayıs’ın Gençlik ve Spor Bayramı olarak ilan edilmesi, geleceğimizin teminatı ve umudumuz olan gençlere verilen önemin de bir göstergesidir. Gazi Mustafa Kemal Atatürk, bu günü gençlere armağan ederek, Türkiye Cumhuriyeti'ni Türk gençliğine emanet etmiştir. Türk milletinin güçlenerek yükselişini sürdürmesi için emaneti devralacak gençlerimize bu anlamda büyük görevler düşmektedir. Bu duygu ve düşüncelerin ışığında ülkemizin geleceği gençlerimizin ve milletimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutluyorum. Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere ülkesi ve milleti için şahadete yürümekte tereddüt etmemiş tüm şehitleri rahmetle anıyor, kahraman gazilerimizi şükran ve minnetle yad ediyorum" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Şahin çoşkun

19 Mayıs 2020 Salı 23:32

Ayşe hanim devletine bayraglnl gerçekten seviyorsam mutlaka meclise girmeni tavsiyeediyordum

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

ASİYAD Başkanı Osman Yılmaz'dan 19 Mayıs mesajı

ASİYAD Başkanı Osman Yılmaz'dan 19 Mayıs mesajı