02 Aralık 2020 Çarşamba

BAKANLAR VARANK, PEKCAN VE TOBB BAŞKANI HİSARCIKLIOĞLU, 19 MAYIS'TA SAMSUN'A GELİYOR

Bakanlar Varank, Pekcan ve TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, 19 Mayıs'ta Samsun'a geliyor

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, TOBB Başkanı Rifat Hisancıklıoğlu, 19 Mayıs'ın 100'üncü yılı için Samsun'a geliyor.

18 Mayıs 2019 Cumartesi 17:33 GÜNCEL

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, TOBB Başkanı Rifat Hisancıklıoğlu, 19 Mayıs'ın 100'üncü yılında Samsun'a gelerek Türkiye'nin en hızlı büyüyen şirketlerini açıklayacak.


Samsun'da kutlanacak olan 19 Mayıs'ın 100'üncü yılı nedeniyle  Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, TOBB Başkanı Rifat Hisancıklıoğlu'nun Samsun'a geleceği bildirildi.  Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, TOBB Başkanı Rifat Hisancıklıoğlu'nın 19 Mayıs'ın 100'üncü yılında Samsun'da Türkiye'nin en hızlı büyüyen şirketlerine 19 Mayıs 2019 Pazar günü düzenlenecek törenle plaket verecek. 

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, TOBB Başkanı Rifat Hisancıklıoğlu'nun Samsun'da açıklayacağı Türkiye'nin en hızlı büyüyen şirketleri için yapılacak törende 100 şirkete plaket vereceği öğrenildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş, 19 Mayıs'ın 100'üncü yılını Samsun'da kutlayacak

Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş, 19 Mayıs'ın 100'üncü yılını Samsun'da kutlayacak