17 Haziran 2021 Perşembe

BEYİN KANAMASI GEÇİREN GAZETECİ ALİ YILMAZ ERGEN HABER MEDYA GRUBUNA VEDA ETTİ

Beyin kanaması geçiren gazeteci Ali Yılmaz Ergen Haber Medya Grubuna veda etti

Samsun'da yayın yapan Haber Gazetesinin baş yazarı ve Haber medya Grubunun Genel Müdürü Ali Yılmaz Ergen, yayın grubuna veda etti.

16 Eylül 2019 Pazartesi 12:10 GÜNCEL

Samsun'da bir süre önce yüksek tansiyona bağlı olarak beyin kanaması geçiren Haber Medya Grubunun Genel Müdürü Ali Yılmaz Ergen, yayın grubuna veda etti.


Tedavisi halen devam eden Ali Yılmaz Ergen, İhlas Haber Samsun Bölge Müdürlüğü görevinden ayrıldıktan sonra 1 Nisan 2019 tarihi itibari ile Haber Medya Grubu Genel Müdürlüğü görevine geldi. Haber Medya Grubuna bağlı Haber Gazetesinde yazdığı köşe yazıları ile dikkatleri çeken Ali Yılmaz Ergen, Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin içme suyuna yaptığı yüzde 25'lik zam ile ilgili de keskin ve sert köşe yazıları yazmıştı.

Köşe yazıları nedeniyle Büyükşehir Belediyesi ile aralarında soğuk rüzgarlar esen Haber Medya Grubunda bir yandan da personel çıkartmaları başlamıştı. Bu gergin ve stresli ortamda aynı zamanda şeker hastası da olan Ali Yılmaz Ergen, yüksek tansiyona bağlı olarak beyin kanaması geçirmişti. Beyin kanaması öncesi ise yayın grubunun patronları ile personel önünde sözlü bir tepkiye maruz kaldığı, bu tepki sonrası Ergen'in iş yerinde bulunan odasında bir anda fenalaştığı da iddia ediliyor.

Beyin kanaması geçiren Ali Yılmaz Ergen, yine yayın grubuna bağlı bir sağlık kuruluşunda tedavi altına alınırken, Haber Gazetesinin bugün ki sayısında ise Ergen'in sağlık problemleri nedeniyle görevinden ayrıldığına dair bir veda yazısı yer aldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Yasin Sönmez

17 Eylül 2019 Salı 11:00

Bu kanalın iflas bayrağı çekmesi çok yakındır.

Bafrali

16 Eylül 2019 Pazartesi 12:34

Ümit ceylan gibi genç dinamik çocuğu yediler bu adam yuzunden

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Anıt Park'ta alınan karar ile sigara içilmesi yasaklandı

Samsun Anıt Park'ta alınan karar ile sigara içilmesi yasaklandı