29 Ekim 2020 Perşembe

BİNALİ YILDIRIM OPERAYA GİTTİ 'HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK' SLOGANLARI İLE KARŞILAŞTI

Binali Yıldırım operaya gitti 'Her şey çok güzel olacak' sloganları ile karşılaştı

Samsun Devlet Opera ve Balesinin 19 Mayıs 1919'un 100. yılı dolayısıyla sahneleyeceği Yeniden Doğuş operasını izlemek için Haliç Kongre Merkezine giden Binali Yıldırım, 'Her şey çok güzel olacak' sloganları ile karşılaştı.

17 Mayıs 2019 Cuma 00:32 GÜNCEL

Binali Yıldırım, İstanbul-Haliç Kongre Merkezinde Samsun Devlet Opera ve Balesinin Yeniden Doğuş operası sırasında  'Her şey çok güzel olacak. Mustafa Kemal'in askerleriyiz' sloganları ile karşılaştı.


Samsun Devlet Opera ve Balesinin 19 Mayıs 1919'un 100. yılı dolayısıyla sahneleyeceği Yeniden Doğuş operasının dünya prömiyerini izlemek için Haliç Kongre Merkezine giden Binali Yıldırım, salona girer girmez protesto gösterileri başladı.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Milli Mücadele'yi başlatmasının 100. yılı dolayısıyla hazırlanan, Samsun Devlet Opera ve Balesince sahneye konulan operanın dünya prömiyeri, Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenirken, galaya protestolar damgasını vurdu.

BİNALİ YILDIRIM PROTESTO EDİLDİ
19 Mayıs 1919'un 100. yılı dolayısıyla hazırlanan, Samsun Devlet Opera ve Balesi'nce sahneye konulan Yeniden Doğuş operasının Haliç Kongre Merkezi'ndeki dünya prömiyerine katılan Binali Yıldırım protesto edildi. Yeniden Doğuş operasını izlemeye gelen Binali Yıldırım tepkiyle karşılaştı. Operayı izlemeye gelenler Binali Yıldırım’a yönelik alkışlarla "Her şey çok güzel olacak" sloganları attı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

eski

18 Mayıs 2019 Cumartesi 15:40

3-5 neİDÜĞÜ belli olmaz...........AKPARTİ nin 2009 da AÇTIĞI Haliç Kongre Merkezinde.......25 Sene önce zaten yıkamazlardıda K*Ç larını yıkamaya SU bulamazlardı.......SU GETİRENLERİ....PROTESTO ETMİŞ.......................çooookta FİFİ...........

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

SAYSİAD'ın sponsorluğunda İlk Adımdan Kuruluşa Milli Mücadele Karma Sergisi açıldı

SAYSİAD'ın sponsorluğunda İlk Adımdan Kuruluşa Milli Mücadele Karma Sergisi açıldı