18 Eylül 2021 Cumartesi

BURHAN MUCUR'DAN 19 MAYIS 1919 MESAJI!

Burhan Mucur'dan 19 Mayıs 1919 mesajı!

Samsun'da MCR Grup Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Mucur, 19 Mayıs 1919'un 102'inci yıl dönümü mesajında, "19 Mayıs 1919'da canlanan milli ruh, bizlere ilham olmaya, yolumuzu aydınlatmaya devam etmektedir" dedi.

19 Mayıs 2021 Çarşamba 14:23 GÜNCEL

Samsun MCR Grup Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Mucur, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.


"102. yılını büyük bir gurur ve onur ile kutladığımız 19 Mayıs 1919 tarihi Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin ebedileşmesinde önemli bir dönüm noktası olduğunu hatırlatan Burhan Mucur mesajında şu ifadelere yer verdi:

“19 Mayıs 1919 Büyük Türk Milletinin yaşadığı sıkıntılı günler sonrasında küllerinden yeniden doğduğu, milletimiz ve ülkemiz için yeni bir geleceğe doğru hayati bir adımın atıldığı önemli bir gündür. 19 Mayıs 1919'da canlanan milli ruh, bizlere ilham olmaya, yolumuzu aydınlatmaya devam etmektedir. Türkiye'nin en önemli serveti gençlerimizdir, bu süreçte, hiç kuşkusuz, genç nesillere büyük görev ve sorumluluklar düşmektedir. Genç nesillerimizin dünya gençleriyle rekabet edebilecek donanıma, birikime sahip olabilmeleri için devletimiz var gücüyle çalışıyor, her türlü imkan ve kaynaklarımızı gençlerimizin geleceği için seferber ediyor. Bizler, Türkiye’yi Dünya'nın önde gelen ekonomileri, hak ve özgürlükler cenneti yapma yolunda emin adımlarla ilerlerken her zaman enerji kaynağımız da gençlerimiz olacaktır. Genç nesillerimizin, mazimizden aldıkları ilhamla, Türkiye'yi daha da büyütmek, hedeflerine ulaştırmak için özveriyle çalışacağına yürekten inanıyorum. Bu düşüncelerle, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını rahmet ve minnetle yad ediyor, sevgili gençlerimizin ve tüm milletimizin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nın 102. yılını yürekten kutluyor, selam ve sevgilerimi sunuyorum.”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Afyonkarahisar'da ki biyokütle santralinde ikinci yangın! Sabotaj mı var

Afyonkarahisar'da ki biyokütle santralinde ikinci yangın! Sabotaj mı var