27 Ekim 2020 Salı

CANİK BELEDİYE BAŞKANI İBRAHİM SANDIKÇI: MECLİS ÜYELERİ İLE CANİK İÇİN HAREKET EDECEĞİZ

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı: Meclis üyeleri ile Canik için hareket edeceğiz

Samsun'un Canik İlçe Belediyesinde 31 Mart yerel seçimleri sonrası başkan seçilen İbrahim Sandıkçı başkanlığında toplanan mecliste başkan vekili ve komisyon üyelerinin seçimi yapılırken, başkan Sandıkçı, "Belediyesi Meclisi üyeleri olarak hangi partiden olursa olsun Canik için hareket edeceğiz" dedi.

10 Nisan 2019 Çarşamba 12:27 GÜNCEL

Samsun'da 31 Mart yerel seçimleri sonrası Canik Belediyesi Başkanı seçilen İbrahim Sandıkçı, gerçekleştirilen belediye meclis toplantısında, meclis üyeleri ile hangi partiden olursa olsun, Canik ilçesi için ortak hareket edeceklerini açıkladı.

 

Samsun'da Canik Belediye Meclisi 31 Mart yerel seçiminin ardından ilk toplantısını yaptı. Başkan İbrahim Sandıkçı, dualarla açılan mecliste, birlikte şeffaf yönetim anlayışıyla Canik'te iz bırakacak eserler ortaya koyacaklarını söyledi.


Yerel seçimlerin ardından ilk kez toplanan Canik Belediye Meclisi dualarla açıldı. Başkan İbrahim Sandıkçı'nın başkanlığında gerçekleşen mecliste belediye meclis başkan vekili, divan katipleri, encümen ve ihtisas komisyonu üyelikleri belirlendi. Yeni dönemin hayırlı olması temennisinde bulunan Başkan Sandıkçı, meclis üyeleriyle birlikte parti ayrımı yapmadan ortak hareket ederek, Canik'in gelişmesi için çalışacaklarını söyledi. 'İZ BIRAKACAK ESERLER'
Meclis'te yaptığı konuşmada yerel seçim sonuçlarının Canik'e, Samsun'a ve ülkeye hayırlı olmasını dileyen Başkan Sandıkçı, "Her birimiz Canik'te yaşayan vatandaşlarımızın verdiği oylarla seçilerek buraya gelmiş bulunuyoruz. Önümüzdeki 5 yıl canla başla ilçemizin daha ileriye gitmesi için çalışacağız. Belediyesi Meclisi üyeleri olarak hangi partiden olursa olsun Canik için hareket edeceğiz. İnşallah 5 yılda ilçemizde iz bırakacak eserler ortaya koyacağımıza inanıyorum" dedi.

'ORTAK AKIL, ŞEFFAF YÖNETİM'
Daha huzurlu ve daha konforlu bir Canik hedeflediklerini dile getiren Sandıkçı, "Önümüzde yeni bir hizmet dönemi bizi bekliyor. İnşallah, Canik'imize, şehrimize, ülkemize ve insanlığa hayırlı hizmetlerde bulunuruz. Seçim döneminde gerçekleştirdiğimiz saha çalışmalarımızda nasıl ortak akıl, şeffaf yönetim, istişare içinde bir yönetim sözü verdiysek, bu istikamet üzerine hep birlikte 5 yıl boyunca ilçemize hizmet vereceğiz" diye konuştu.

BAŞKAN VEKİLİ VE KOMİSYONLAR BELİRLENDİ
Toplantının hayırlara vesile olmasını dileyen Başkan Sandıkçı'nın konuşmasının ardından Belediye Meclisi Başkan Vekili ve komisyonlar belirlendi. Yeni dönemin ilk meclis toplantısında açık oylama şeklinde yapılan seçimde Muzaffer Emüce Meclis Başkan Vekili seçildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

MHP Samsun İl Başkanı Karapıçak Erhan Usta'ya çalışan teşkilatlara ayar verileceğini açıkladı

MHP Samsun İl Başkanı Karapıçak Erhan Usta'ya çalışan teşkilatlara ayar verileceğini açıkladı